Mobilā versija
+6.1°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
16. oktobris, 2014
Drukāt

Dzejas vakarā Parīzē atvērs Rokpeļņa dzejas krājumu (1)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

16. oktobrī Latvijas vēstniecībā Parīzē notiek dzejnieka Jāņa Rokpeļņa dzejas vakars, kurā iepazīstinās ar dzejas krājuma “Rīgas iedzimtais” franču izdevniecības “Grèges” izdoto atdzejojumu grāmatu (tulkotājs Alans Šorderets) “L’Aborigène de Riga” ar Šveices mākslinieces Katrīnes Bolles ilustrācijām, portālam LA.lv pavēstīja Ārlietu ministrijā.

Par godu krājuma iznākšanai franču valodā Latvijas vēstniecība aicinājusi dzejnieku J. Rokpelni, kā arī tulkotāju, franču literatūras vēsturnieku A. Šorderetu un mākslinieci K. Bolli uz diskusiju, dzejas lasījumiem latviešu un franču valodās, kā arī sarunu ar lasītājiem un interesentiem. Uz dzejas vakaru aicināta latviešu diaspora Francijā, kā arī Latvijas draugi, vēsturnieki, pētnieki un pasniedzēji.

Ar dzejas krājuma “L’Aborigène de Riga” (“Rīgas iedzimtais”) izdošanu tulkotājs A. Šorderets noslēdzis četru gadu darbu un ļoti cer, ka latviešu dzeja kļūs pazīstamāka lasītājiem franču valodā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Portālos bieži raksta par šādu vai tādu “dzejnieku”. Diemžēl aizmirst nocitēt kaut vienu šī “dzejnieka” četrrindi. Tauta nezin šos “varoņus”, nu nezin! Iemetiet taču kaut 4 rindiņas, pēc kurām varētu atpazīt “populāru” dzejnieku! Citādi viss kaķim zem astes!

Latvijas simtgades svinības kopumā izmaksās 60 miljonus eiro (1)Kopējais Latvijas simtgades svinību pasākumu finansējums 2017.-2021. gadā indikatīvi varētu sasniegt 59 075 947 eiro, liecina Kultūras ministrijas (KM) informatīvais ziņojums par Latvijas simtgades svinību pasākumu plānu 2017.-2021. gadam, kuru nākamnedēļ izskatīs valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+