×
Mobilā versija
+3°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
30. oktobris, 2013
Drukāt

Dzejniekam Imantam Ziedonim veltīta fotoizstāde

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 7. līdz 26. novembrim Kalnciema kvartāla galerijā aplūkojama fotogrāfa Gunāra Janaiša foto izstāde „TEV. UN TIEM, KAS TEVI…”, kas veltīta Dzejniekam Imantam Ziedonim.
Fotogrāfam, Gunāram Janaitim, vairāk nekā 40 gadus esot Imanta Ziedoņa tuvumā un viņu fotografējot, doma par attēlu kopumu – izstādi, jau bija radusies labi sen. Tomēr, lai kādā periodā padarītajam pieliktu punktu, nepieciešams iegansts. Tāds radās Dzejnieka 75. jubileju sagaidot, kad Arnis Šablovskis – šīs izstādes krusttēvs, sadarbībā ar Tukuma pašvaldību, vēlējās šo attēlu kopumu parādīt vietā, kur pagājuši Imanta skolas gadi. Izstāde „TEV. UN TIEM, KAS TEVI…” laika gaitā ir rediģēta un papildināta līdz Dzejnieka aiziešanai mūžībā. Pēc izstādes kolāžas lapām veidots arī albums ar tādu pašu nosaukumu. Montāžās iekļauti ap 200 attēli. Arī no ģimenes arhīva. Izstādē redzama tikai neliela daļa no fotogrāfa Gunāra Janaiša fotoarhīva, kuram ar Dzejnieku ir bijušas ilgstošas, draudzīgi garīgas attiecības.
Izstāde apskatāma katru nedēļu no otrdienas līdz sestdienai 12.00 – 22.00, Kalnciema kvartāla galerijā, Kalnciema ielā 35, Rīgā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+