×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
5. septembris, 2016
Drukāt

Dzejnieki par godu Ilmāram Blumbergam spēlēs diskotēku

Foto: LETAFoto: LETA

Latviešu dzejnieki Baltajā naktī fonda “Mākslai vajag telpu (MVT) Vasaras mājā spēlēs diskotēku par godu Ilmāram Blumbergam, LA.lv pavēstīja Dace Bargā.

Diskotēkā “Blumbergs = Bezgalība” latviešu dzejnieki lasīs dzejoļus un spēlēs savu mīļāko mūziku par godu izcilajam latviešu māksliniekam Ilmāram Blumbergam.

Dzejnieku diskotēka “Blumbergs = Bezgalība”, kas tiek organizēta festivāla “Baltā nakts” ietvaros, norisināsies 10. septembrī laikā no plkst. 21 līdz 02. Līdz ar šo notikumu tiks noslēgta fonda “Mākslai vajag telpu” Vasaras mājas 2016. gada mākslas izstāžu un pasākumu sezona, kas bija veltīta latviešu mākslinieka Ilmāra Blumberga piemiņai, piebilda Bargā.

Diskotēkā uzstāsies dzejnieki Ilmārs Šlāpins, Henriks Eliass Zēgners, Guntis Kursišs, Alise Zariņa, Agnese Krivade, Aivars Madris, Madara Gruntmane, Edvards Kuks, Marija Luīze Meļķe, Raimonds Ķirķis, Adrejs Vīksna un Toms Treibergs, tāpat būs iespēja iepazīties ar Ilmāra Blumberga daiļradi videoprojekcijās, kā arī dejot dzejnieku izvēlētās mūzikas pavadībā.

Pasākuma laikā Vasaras mājā darbosies arī “Index Cafe”, kas piedāvās apmeklētājiem atspirdzinošus dzērienus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+