×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
4. aprīlis, 2016
Drukāt

Dzejoļu konkurss bērniem un jauniešiem, balvā – publikācija krājumā “Garā pupa”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Biedrība “Ascendum” un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) izsludina dzejoļu konkursu, kurā ar saviem darbiem tiek aicināti piedalīties 5 – 15 gadus veci bērni un pusaudži no visas Latvijas, LA.lv pastāstīja projekta organizatore Dace Bargā.

Labākie darbi tiks publicēti atjaunotajā dzejas gadagrāmatā bērniem “Garā pupa 2016”, ko šogad ikgadējo Dzejas dienu laikā izdos jau trešo reizi.

Biedrības “Ascendum” un LBJLP izsludinātajā dzejoļu konkursā var piedalīties 5 – 15 gadus veci bērni un pusaudži, sūtot dzejoļus, kas tapuši no brīva prāta un sev par prieku, necenšoties piemērot tēmas ne īpašiem valsts svētkiem, ne skolotāju un vecāku gaumei. Tomēr konkursa organizatori norāda, ka ir svarīgi, lai dzejoļi būtu uzrakstīti labā latviešu valodā, kā arī pareizi lietojot pieturzīmes, ja tās tiek lietotas.

Dzejoļus vērtēs gadagrāmatas “Garā pupa” sastādītāja un dzejniece Inese Zandere, literatūras pētniece Sandra Okuņeva un interneta žurnāla “Satori.lv” sadaļas “Ar bērniem” redaktore Dace Bargā. Labākie darbi tiks publicēti dzejas gadagrāmatā bērniem “Garā pupa 2016”, bet to autori balvā saņems jaunās gadagrāmatas eksemplāru un pārsteiguma balvas.

Dzejoļi jāiesniedz elektroniskā veidā līdz 15. maijam, sūtot uz e-pasta adresi: info@ascendum.lv ar norādi “Garās pupas konkursam”. E-pastā obligāti jānorāda arī autora vārds, uzvārds, skola un klase, kā arī e-pasta adrese un telefona numurs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+