×
Mobilā versija
+11°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
13. februāris, 2015
Drukāt

Džekija Čana dēls atbrīvots no ieslodzījuma

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Holivudas filmu aktiera Džekija Čana dēls Džeisijs piektdien izlaists no Ķīnas cietuma, kur izcieta sešu mēnešu cietumsodu.

Kā ziņots, 32 gadu vecais aktieris Džeisijs Čans un viņa draugs, 23 gadus vecais taivāniešu kinozvaigzne Kai Ko, tika aizturēti pagājušonedēļ. Analīzes uzrādīja, ka abi vīrieši pēdējā laikā lietojuši marihuānu, turklāt Čana mājā tika atrasti vairāk nekā 100 grami marihuānas.

Džeisijs tika notiesāts par pajumtes došanu citiem cilvēkiem, lai viņi varētu lietot narkotikas. Viņš atzina vainu.

Džeisijs Čans tika atbrīvots no apcietinājuma piektdienas rītā, paziņoja viņu pārstāvošā aģentūra “M’Stones International”.

Sestdien tiks sarīkota preses konference, kurā Džeisijs “formāli atvainosies un izskaidrosies sabiedrības priekšā”.

Pagājušogad par pārkāpumiem, kas saistīti ar narkotikām, tika aizturētas vismaz desmit ķīniešu slavenības, vēsta valsts mediji.

Oficiālās avīzes “People’s Daily” izdotajā tabloīdā “Global Times” publicētā komentārā bija teikts, ka ķīniešu slavenībām nevajadzētu gaidīt žēlastību no valdības vai sabiedrības. “Pēc skandāliem fanu uzticību nezaudēja tādas Rietumu slavenības kā Kobe Braients un Hjū Grants, radot ķīniešu mākslinieku vidū ilūziju, ka viņiem palaimēsies tikpat lielā mērā,” lasāms komentārā. “Taču ķīniešu slavenībām tiek uzstādīta augstāka morālo standartu latiņa nekā viņu kolēģiem no Rietumiem.”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+