×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
8. maijs, 2015
Drukāt

Džekijs Čans atbalsta nāvessoda piemērošanu narkotiku tirgoņiem (1)

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Ķīniešu aktieris Džekijs Čans intervijā sacījis, ka dažos gadījumos atbalstot nāvessoda piemērošanu par noziegumiem, kas saistīti ar narkotiku izplatīšanu.

“Es atbalstu nāvessoda piemērošanu par dažiem pārkāpumiem,” viņš norādīja. “Kad tiek nodarīts pāri tūkstošiem mazu bērnu, es neuzskatu šos cilvēkus par vērtīgiem. Jāsaņem atbilstošs sods.”

“Jauni cilvēki saka, ka marihuāna jau esot tāda pati kā cigarete. Taču manā ģimenē tas netiek atbalstīts,” norādīja Čans.

Kā jau ziņots, Čana 32 gadus vecajam dēlam Džeisijam pagājušogad tika piemērots sešu mēnešu cietumsods par narkotiku glabāšanu un pajumtes došanu citiem cilvēkiem, lai viņi varētu lietot aizliegtās vielas.

Čans atzina, ka izjūtot “kaunu” un “šoku” par dēla pārkāpumiem. “Es tagad pievēršu viņam vairāk uzmanības. Kādreiz atrunājos, ka viņš ir pieaudzis vīrietis, bet tagad saprotu, ka viņš vēl ir zēns,” teica aktieris.

Džekijs Čans kļuvis par Singapūras pirmo “pretnarkotiku vēstnieku”. Ķīnas policija 2009. gadā iecēla Džekiju Čanu par “narkotiku kontroles vēstnieku”.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. džekijs čans ir prorfiņš

Draugiem Facebook Twitter Google+