×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
16. maijs, 2012
Drukāt

Džekijs Čans iecienījis Jelgavas picēriju

cans_dzekijs2

Kā jau iepriekš ziņots, savas jaunākās filmas „Chinese Zodiac” filmēšanas ietvaros Jelgavā uzturējās Džekijs Čans. Piecos no sešiem vakariem viņš vakariņoja restorānā – picērijā „Tomato Pica”.

Restorāna menedžere Inita Žukovska stāsta: „Aptuveni nedēļu pirms Čana ierašanās mūsu restorānā uz vakariņām parādījās divi klienti no filmēšanas grupas. Ar katru dienu viņu skaits pieauga, līdz uz vakariņām katru reizi nāca astoņi cilvēki un parasti uzturējās līdz picērijas slēgšanai,” turpina Inita: „ taču, kad Latvijā ieradās Džekijs Čans, tad picēriju jau apmeklēja 25 cilvēku kompānija, ieskaitot pašu filmzvaigzni. Pirmajā vakarā restorānu vēl neslēdzām, taču fanu pieplūduma dēļ cilvēkiem tika apgrūtināta ēšana un tādēļ pārējos vakarus restorānu mums nācās slēgt.” Katru reizi filmzvaigzne pasūtīja vienus un to pašu ēdienus – Čorrizo picu, tomātu zupu, Vistas spārniņus un Mohito.

Vakariņu laikā Džekijs Čans neuzvedās kā augsta slavenība, kurš gaidītu, kad citi viņu apkalpos. Vienā no vakariem, kad viesmīle pienesa paplāti ar galda piederumiem un sāka tos izvietot uz galda, Džekijs pielēca kājas, paņēma paplāti no viesmīles un pats apstaigāja savu filmēšanas grupu, izdalot tiem dakšiņas, nažus un karotes. Citvakar viņš piegāja pie bāra, lai palīdzētu aiznest savai grupai domātos dzērienus.

Lai noslēptos no ziņkārīgo un fanu skatieniem, viesi izmantoja restorāna-picērijas apaļo zāli, kurā nav neviena loga. Taču taja pašā laikā lielā fanu uzmanība netraucēja grupa justies brīvi un sirsnīgi. Katru reizi, ienākot restorānā, filmēšanas grupas dalībnieki apķēra un sabučoja picērijas personālu.

Restorāna administratore stāsta: „Viņi bija ļoti sirsnīgi un draudzīgi. Daudz sveicināja un māja ar rokām, smējās, smaidīja un vispār jutās kā mājās. Bieži vien paši palīdzēja vākt kopā netīros traukus vai arī izdalīja savā starpā pienestos ēdienus.”

Pirmajos vakaros Čans gan bija tik noguris, ka nevēlējās ne dot autogrāfus, ne fotografēties, taču bija arī vakari, kad arī picērijas pavāriem izdevās tikt pie kopīga foto.

Lai arī medijos izskanēja informācija, ka Džekijs Čans Latvijā uzturēsies līdz 2. Maijam, tomēr 3. Maija vakarā picērijā norisinājās lielas dzimšanas dienas svinības vienam dalībniekam no filmēšanas grupas, kopā 50 cilvēku. Visi kopā nodziedāja „Happy Birthday” un aplaudēja picērijas viesmīļu latviskajam apsveikumam ar dziesmu „Daudz baltu dieniņu”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+