×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
2. maijs, 2012
Drukāt

Džekijs Čans Jelgavā tiekas ar faniem un dala autogrāfus

cans_dzekijs

Saskaņā ar plānoto šodien ir pēdējā diena, kad Jelgavas vēja tunelī notiek Džekija Čana filmēšanās. Iepriekš nav plānota tikšanās ar faniem, taču tāda iespēja pastāv, Čanam izlemjot uz vietas, kā tas noticis iepriekš.

SIA “Aerodium” pārstāve Līga Gablika aģentūrai LETA pastāstīja, ka Čana komanda nav nozīmējusi kādu oficiālu tikšanos ar faniem, tomēr visu filmēšanas periodu aktieris konkrētās dienas gaitā mēdz tikties ar faniem un arī dalīt autogrāfus.

Aģentūras LETA rīcībā nonāca nepārbaudīta informācija, ka, iespējams, arī šodien Džekijs Čans pie Jelgavas vēja tuneļa tiksies ar faniem un dalīs autogrāfus, taču “Aerodium” pārstāve to neapstiprināja.

“Par kādu organizētu tikšanos tās, visticamāk, būs baumas, taču Čans šajās dienās jau iepriekš ir vairākkārt ticies ar saviem faniem, un pastāv iespēja, ka pēc savas iniciatīvas viņš to varētu darīt arī šodien,” skaidroja Gablika.

Viņa pastāstīja, ka katru dienu pēc filmēšanas zvaigzne izvērtē savu nogurumu, atlikušo laiku un izlemj par tikšanos ar interesentiem un cienītājiem. Čans jau iepriekš filmēšanas dienās Jelgavā ticies ar faniem, kas sapulcējušies pie drošības nožogojuma ap vēja tuneli.

Kā novēroja aģentūra LETA, pie Jelgavas vēja tuneļa strādā arī pacēlājs, kurš no augšas nolaiž īpaši sagatavotu platformu virs vēja tuneļa. Drošības nolūkos pacēlājs un vēja tuneļa teritorija ir nožogota, bet pie žoga visas šīs dienas regulāri pulcējas dažādi interesenti un Džekija čana fani, kuru vidū ir gan bērni un jaunieši, gan vecāku paaudžu pārstāvji.

Dažādās vietnēs internetā filmēšanas dienās cilvēki ievieto fotogrāfijas vai video sižetus ar Čanu, kurš pie žoga tiekas ar faniem vai darbojas vēja tunelī. Arī vietējais portāls “zz.lv” ievietojis fotogaleriju ar zvaigzni.

LETA jau ziņoja, ka no 18.aprīļa līdz 2.maijam Jelgavā tiek darbināts vēja tunelis, kur šajā laikā notiks Džekija Čana jaunākās filmas epizožu uzņemšana, aģentūra LETA uzzināja Jelgavas pilsētas pašvaldībā.

Jelgavas pilsētas pašvaldība saņēmusi SIA “Gaisa sporta sertifikācijas centrs” iesniegumu ar lūgumu saskaņot vēja tuneļa darbību no 18.aprīļa līdz 2.maijam, ņemot vērā iespējamo trokšņa līmeņa pārsniegšanu.

Vēja tuneļa intensīva darbība centram nepieciešama, jo savstarpējas sadarbības rezultātā Ķīnas filmu studija “China Hero” Jelgavā uzņem Džekija Čana jaunākās filmas epizodes. Lidošanas epizožu filmēšana vēja tunelī notiek no plkst.9 līdz plkst.19. Katras lidošanas epizodes filmēšana ilgst vienu stundu ar 30 minūšu pārtraukumiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+