×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
11. decembris, 2012
Drukāt

Džeks Vaits: Mega bija neieinteresēta “The White Stripes” panākumos

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Amerikāņu mūziķis Džeks Vaits atzinis, ka spēlēšana grupā “The White Stripes” ne vienmēr esot bijusi viegla, jo bundziniece Mega Vaita neesot bijusi ieinteresēta grupas panākumos.

“The White Stripes” kļuva populāra 2001.gadā pēc trešā albuma “White Blood Cells” izdošanas. Tā kļuva par vienu no desmitgades nozīmīgākajām grupām, tomēr pat rokmūzikas dueta ziedu laikos Mega Vaita neesot pietiekami interesējusies par grupu, norāda mūziķis.

“”The White Stripes” laikos bija neiespējami dalīties labajos brīžos ar Megu, jo viņa bija ļoti neieinteresēta. Ja notika kaut kas labs, viņa nekad neapskāvās vai nepiedāvāja to nosvinēt. Tā nekad nenotika,” mūziķis pastāstīja žurnālam “Esquire”.

“Kad mēs studijā ierakstījām “The White Stripes” dziesmu, parasti klāt biju es, Mega un skaņu inženieris,” viņš teica. “Kad mēs to pabeidzām, es dažreiz teicu: “Vau! Tas ir patiešām labi!” Kad es paskatījos apkārt, Mega vienkārši sēdēja un skaņu inženieris tāpat.”

“Un tad man nekas cits neatlika, kā vien noteikt: “Labi, varbūt vienkārši ķersimies pie nākamās.” Taču tas man nāca par labu, jo es iemācījos uzticēties savām sajūtām,” viņš piebilda.

Tomēr Džeks Vaits, kurš agrāk bija precējies ar Megu, atzina, ka “The White Stripes” vēsturē esot bijuši arī labi brīži. “Ir dīvaini apzināties, ka ir skaisti brīži, par kuriem neviens nekad neuzzinās,” sacīja mūziķis. “Protams, tas atkarīgs no manis, jo Mega jums nekad tos neatklās. Tas ir skumji, varbūt pat romantiski.”

 

{source}
<iframe width=”700″ height=”525″ src=”http://www.youtube.com/embed/jW8UlrtcEac” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+