×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
3. decembris, 2014
Drukāt

Džeksons: Bez sadarbības ar Tolkīna mantiniekiem nebūs jaunu filmu

Foto - Leta/EPAFoto - Leta/EPA

Jaunzēlandiešu režisors Pīters Džeksons apgalvo, ka bez sadarbības ar britu rakstnieka Dž.R.R.Tolkīna mantiniekiem nebūšot iespējams uzņemt vēl kādu uz viņa grāmatām balstītu filmu, vēsta kino industrijas žurnāls “The Hollywood Reporter”.

Pirmdien filmas “The Hobbit: The Battle of the Five Armies” (“Hobits: Piecu armiju kauja”) aktieris Ians Makellens sacīja, ka “varbūt tās nebūs ceļojuma beigas”, tādējādi pastiprinot baumas, ka Džeksons varētu turpināt Viduszemes sāgu.

Taču otrdienas preses konferencē Džeksons izteicās skeptiski. “Tā ir juridiska lieta,” viņš norādīja. “Tolkīna mantiniekiem pieder viņa darbi. Tiesības uzņemt filmu pēc “Hobita” un “Gredzenu pavēlnieka” motīviem tika pārdotas 60. gados. Taču tie ir tikai divi darbi. Bez sadarbības ar Tolkīna mantiniekiem nebūs jaunu filmu.”

Viduszemes sāgā ir “The Lord of the Rings” (“Gredzenu pavēlnieks”) triloģija un tās priekšstāsts “The Hobbit” (“Hobits”), ko Džeksons sadalīja trijās filmās.

“Gredzenu pavēlnieka” triloģija iznāca no 2001. līdz 2003.gadam, savukārt “Hobita” filmas tika izlaistas no 2012. gada. Noslēdzošā daļa “Hobits: Piecu armiju kauja” iznāca šomēnes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+