Horoskopi un mistika
Ezoterika

Dzeltenā Suņa gads jau klāt. Kā svinēt sagaidīšanu?0

Zemes suņa gads sākās pēc Saules kalendāra 4. februārī, taču svinības šim faktam par godu un tradīcijas tiek veiktas pēc Mēness kalendāra, un tas notiks 15. februārī pl. 23:05 pēc Latvijas laika, vēsta vietne simboli.lv.

Maģiskajiem rituāliem svarīgi iekļautie šajā mēness cikla pirmajā mēness dienā. Šoreiz starp pēdējo svarīgo un pirmo nozīmīgo ir pārdomu diena, kas ļaus labāk izvērtēt un veikt kopsavilkumu!

Ballīte ar labākajiem draugiem

2018. gads paies zem Dzeltenā Zemes Suņa zīmes, bet Suns ir pats labestīgākais un uzticamākais cilvēka draugs. Šajā gadā nebūs nekādu Pērtiķa grimašu, Pūķa uguņu un Žurkas viltīgo gājienu. Suns nav spējīgs cilvēkam sagādāt ļaunumu, tādēļ mūs visus gaida labklājība.

Devīgais Dzeltenais Zemes Suns sola lielisku gadu – nedaudz trokšņainu, bet ļoti jautru un labestīgu, tādēļ to vajag sagaidīt savu labāko draugu pulkā. Lai ballīte kļūst par brīnišķīgu tikšanos, kur visi priecājas, dzied, ir jautri un bezrūpīgi. Atcerieties savu bērnību, kad stundām varējāt dauzīties ar savu suni un spēlēt paslēpes.

Ko vilkt mugurā?

Tērpam jābūt gada krāsā, kas ir dzeltena un zeltaina. Oranžā krāsa piemērota tiem, kuri vēlas uzlabot savu veselību. Visi brūnganie toņi atnesīs saskaņu ģimenē. Zaļus tērpus vajadzētu izvēlēties Suņa gadā dzimušajiem. Pieļaujamas arī dažādas krāsu nianses – haki, olīvu, sinepju, kafijas, ziloņkaula u.c.

Aizliegti raibie audumi, kuri atgādina leoparda plankumus, tīģeru svītras un reptiļus, jo tie suņu dzimtai ir naidīgi dzīvnieki. Tērpa piegriezumu labāk izvēlēties lakonisku, taisnām līnijām, “midi” garumā. Vīriešiem vajadzētu apstāties pie klasiskā uzvalka kādā no gada krāsām.

Audumus jāizvēlas maksimāli naturālus – zīdu, kokvilnu, linu, samtu. Atturība un siltie toņi jāievēro arī aksesuāros, kosmētikā un frizūrā. Rotājumi nedrīkst būt pārāk masīvi un uzkrītoši.

Piemērotas būs smalkas zelta ķēdītes ap kaklu un rokām, krelles un gredzeni ar silta toņa dabīgiem akmeņiem. Kosmētika iespējami dabiska, bez spīguļiem un kliedzošām krāsām. Arī frizūrai jāatbilst šai atturībai – izlaisti mati taisni vai ieveidoti, astītes vai romantisks veidojums.

Ko likt galdā?

Saistītie raksti

Lai pielabinātu Suni ar ēdienu, noteikti vajadzīgi gaļas ēdieni, it sevišķi gaļa ar kauliņiem, piemēram, ribiņas. Derēs arī jebkurš cits gaļas ēdiens.

Kā papildinājums gaļai var būt kartupeļi un jebkuri dārzeņi. Nevajag aizmirst arī gaļas salātus. Aukstajā galdā labi iederēsies gaļas ruletes, uzgriezts cepetis un šķiņķis. Kā papildinājums – dažādi salāti, jo ģimene iecienījusi. Galdam jālūst no ēdieniem, jo Suņi mīl labi paēst. Tādēļ arī jūsu viesiem ir labi jāpaēd.
Desertā piemēroti būs dažādi cepumi – arī suņu un kauliņu formā.

Nav ierobežojumu arī alkohola izvēlē. Svarīgi tikai ievērot mēru, jo suņi ļoti nemīl piedzērušus cilvēkus.

LA.lv