Horoskopi un mistika
Ezoterika

Dzelzs sievietes: 3 zodiaka zīmes ar stingru raksturu0

Foto: LA.lv

Vai tev ir gadījies satikt patiešām spēcīgas sievietes, kuras savu mērķu sasniegšanai gatavas gāzt kalnus?

Izrādās, trīs zodiaka zīmju pārstāvēm piemīt neticami stipra griba, un viņas nekad nepadodas, vienmēr panākot savu.

Astrologi brīdina, ka ar šīm sievietēm labāk nekonfliktēt, citādi satikšanās ar viņām var tev izvērsties nelabvēlīga. Uzzini, kuru zīmju pārstāves varētu būt šīs “dzelzs” lēdijas.

Auns

Ārēji viņas var šķist trauslas un vājas, bet pirmais iespaids ir mānīgs. Auni ārkārtīgi ciena neatkarību, un šīs zīmes pārstāves gatavas līdz pēdējam cīnīties par personīgajiem ideāliem. Kamēr tu nepieteiksi karu, viņas uzvedīsies mierīgi, nepievēršot uzmanību sīkumiem.

Tomēr pietiek pārkāpt atļautā robežas, kolīdz viņas strauji pāriet pie uzbrukuma. Turklāt ļoti bieži tieši šīs zodiaka zīmes pārstāves no strīda izies kā uzvarētājas.

Vērsis

Šajā zodiaka zīmē dzimušās sievietes vienmēr ir atvērtas un labvēlīgas pret apkārtējiem. Uzreiz nemaz nevar pateikt, ka iekšienē viņas slēpj īstu dzelzs raksturu. Bet spriest par raksturu pēc ārējām pazīmēm ir, kā minimums, muļķīgi.

Ja tu iejauksies Vērša personīgajā telpā, pēkšņi ieraudzīsi pilnīgi citu cilvēku – niknu un gatavu tevi jebkurā brīdī noslaucīt no zemes virsmas. Tāpēc esi ļoti uzmanīgs saziņā ar šīs zodiaka zīmes pārstāvēm.

Mežāzis

Saistītie raksti

Visbiežāk viņas uzvedas pieklājības robežās – ļoti reti tu dzirdēsi no viņām lamuvārdus vai redzēsi viņas nespējīgas kontrolēt emocijas.

Ārēja vienaldzība viņām ir principiāla dzīves pozīcija. Tādā veidā Mežāzis atbrīvojas no cilvēkiem, kuri vēlas apzināti ietekmēt viņu pašnovērtējumu. Ja klasiskie paņēmieni nestrādā, Mežāzis ķeras pie daudz aktīvākas rīcības. Šādos brīžos turies no viņām drošā attālumā.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv