×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
28. aprīlis, 2014
Drukāt

“Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestrim” tapis video dziesmai „Salā jūra Daugaviņa”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Tuvojoties lielkoncertam 30. aprīlī Sapņu fabrikā, apvienība „Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestris” piedāvā jaunu videoklipu dziesmai „Salā jūra Daugaviņa” no grupas svaigākā ieraksta „Kālabad”.

Dziesmas videoklipa režisore ir Aija Strazdiņa, operators – Uvis Burjāns. Video uzņemšanā piedalījušies „Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestra” mūziķi, Latvijas Kultūras akadēmijas Laikmetīgās dejas horeogrāfijas studenti Eva Kronberga un Rūdolfs Gediņš, gan arī „Dzelzs vilka” fani. Grupa izsaka lielu pateicību visiem iesaistītajiem.

Video uzņemts Siguldā, vēsturiskajā Siguldas pils kompleksā pirms tā gaidāmās restaurācijas. Saskaņā ar Siguldas novada pašvaldības izstrādāto Siguldas pils kompleksa attīstības stratēģiju, šajā teritorijā plānots izveidot gan uzņēmējdarbības un reprezentācijas vidi, gan radošo aktivitāšu centru Siguldas iedzīvotājiem un viesiem. Par to liecina jau pērn veiktā programma „Brigāde”, darbību uzsākusī papīrmākslas darbnīca „Viktora vēstules”, kā arī iesāktie renovācijas darbi pils kompleksā esošajam vēsturiskajam ekskursantu namam.

Grupa atgādina, ka 30. aprīlī, Sapņu fabrikā plkst. 20.00 notiks „Dzelzs Vilka Jauno Jāņu Orķestra” lielkoncerts, kurā skanēs visu laiku skanīgākās „Dzelzs vilka” dziesmas ar dainu vārdiem. Uz skatuves kāps Juris Kaukulis, Kaspars Tobis, Kārlis Alviķis, Ieva Strode, Valērijs Cīrulis, kā arī bundzinieks Artis Orubs, Andris Alviķis (ģīga, balss), grupas „Forshpil” vijolniece Inna Raihmane un postfolkloras kopas „Vecpilsētas dziedātāji” dalībniece Rūta Abaja.

Pirms koncerta plkst. 19.00 vakara noskaņai atbilstošu mūziku no savas ierakstu kolekcijas atskaņos mūzikas žurnālists un dīdžejs, 30. aprīļa jubilārs Uldis Rudaks, dodot savai iecerētajai programmai nosaukumu “Nepabeigtās dziesmas”

Īpašas video vīzijas koncertam radījuši video mākslinieki Pēteris Brīniņš un Miķelis Urtāns. Par gaismu un skaņu rūpējas kompānija „3S”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+