×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.7°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
29. oktobris, 2015
Drukāt

“Dzelzs vilkam” jauns singls “Tu vilki nakti”. Noklausies!

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šodien, 29. oktobrī, latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks” nodod klausītājiem jaunu singlu – dziesmu “Tu vilki nakti”, kas ir pirmais vēstnesis no grupas ilgi gaidītā studijas albuma, LA.lv pastāstīja grupas sabiedrisko attiecību speciāliste Aija Kaukule.

“Dzelzs vilka” jaunais pilnmetrāžas ieraksts, kam dots nosaukums “Perfekta rītdiena”, nāks klajā gada nogalē.

“Ir sajūta, ka “Dzelzs vilka” jaunākā, pēc skaita jau trīspadsmitā studijas ieraksta stāsts varētu sākties tieši tā – ar, iespējams, liriskāko dziesmu no gaidāmā albuma, vēl atstājot noslēpumā gaidāmās plates raksturu. “Tu vilki nakti” ir albuma jaunākā dziesma, ieskaņota šī rudens sākumā. Šajā stāstā ir kaut kas no vasaras brīvības un siltuma, un reizē kaut kas neizbēgami skumjš, kas pavada visas lietas, kas aiziet,” par dziesmu saka tās autors Juris Kaukulis.

Dziesmas “Tu vilki nakti” ierakstā piedalījušies “Dzelzs vilka” mūziķi – Juris Kaukulis (balss, ģitāras), Kaspars Tobis (sintezatori), Mārcis Judzis (bungas) un Kārlis Alviķis (basģitāra).

“Tu vilki nakti” ir viena no “Dzelzs vilka” no gaidāmā albuma 11 kompozīcijām – tās pirmoreiz grupas vēsturē ieskaņotas ieraksta producenta Ginta Solas ārpilsētas studijā “Eli”. Albums “Perfekta rītdiena” gada nogalē nāks klajā mūzikas izdevniecības “Upe tuviem un tāliem” paspārnē.

Perfekta rītdiena” būs jau trīspadsmitais grupas “Dzelzs vilks” studijas albums. “Dzelzs vilka” iepriekšējais studijas albums “Dzīvnieks pilsētā” nāca klajā 2011. gadā, saņemot Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu kā labākais roka albums.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+