×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
11. februāris, 2016
Drukāt

“Dzelzs vilks” ceļā uz “Perfektu rītdienu”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Februārī un martā uz jaunā albuma “Perfekta rītdiena” atklāšanas turnejas koncertiem aicina pazīstamā latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks”. Koncertturnejas laikā no 6. februāra līdz 18. martam grupa uzstāsies Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Jēkabpilī, kā arī turnejas centrālajā koncertā 19. februārī Rīgā, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā.

Grupa “Dzelzs vilks” gada nogalē izdevusi ilgi gaidīto studijas albumu “Perfekta rītdiena” un februārī dodas albuma prezentācijas turnejā. Koncertsērijas atklāšanas koncertos ar pilnu jaudu izskanēs “Dzelzs vilka” jaunākā albuma kompozīcijas, tostarp pašlaik raidstacijās pieprasītie singli – ievērojamu popularitāti ieguvušais “Tu vilki nakti” un jaunākais grupas singls “Automātiskie atbildētāji”, kā arī “Dzelzs vilka” visu laiku labākās un klausītāju iemīļotākās dziesmas. Uz skatuves kāps “Dzelzs vilka” pamatsastāvs – grupas solists, ģitārists, balss un dziesmu autors Juris Kaukulis, elektronikas pavēlnieks Kaspars Tobis, bundzinieks Mārcis Judzis un basģitārists Kārlis Alviķis, kā arī, iespējams, kāda viešņa.

“Radot albuma materiālu, viens no mūsu galvenajiem izaicinājumiem bija turpināt pilnveidot un attīstīt to mūzikas novirzienu, ko esam paši radījuši,” saka “Dzelzs vilka” līderis Juris Kaukulis. “Bija svarīgi nepadoties apkārtējām ietekmēm, ko piedāvā mūzikas pasaule, bet turpināt savu stāstu un skanējumu. Mūzikas ģenerācijā mums nav svarīga izteiksmes līdzekļu un zīmju atpazīstamība, bet gan emocionāli saturisks vēstījums, un visam pāri – komunikācija ar publiku!”

Nesen raidstacijās ceļu uzsācis arī grupas jaunākais singls – “Automātiskie atbildētāji”. Dziesmu, kurā līdz ar skarbo Kaukuļa vokālu dzirdama arī kādreizējās talantu šova dalībnieces, dziedātājas Anitas Intaites jeb Košās balss, grupa februārī, mīlestības mēnesī, veltījusi visiem mīlētājiem.

“Katram no mums ir savs mīlestības stāsts, tomēr nevienu no mūsu stāstiem nav iespējams izstāstīt otrreiz par spīti tam, ka tos mēdzam fiksēt fotogrāfijās, tetovējumos uz miesas un pases zīmogos. Varbūt par tiem var dziedāt. Vislabāk, ja to var darīt kopā ar kādu skaistas balss īpašnieci. Mēs priecātos, ja mūsu dziesma kļūtu par liecinieci kādam no jūsu stāstiem,” par dziesmu saka Kaukulis.

Dziesmai tapis arī režisores Lauras Rožkalnes-Ozolas filmēts video, kura filmēšanā grupa aicināja piedalīties fanus un viņu draugus. “Esmu patiesi pateicīga grupai, kas pilnībā uzticējās man un pacietīgi sagaidīja iznākumu, neiesaistoties filmēšanas procesā. “Dzelzs vilku” varu neviltoti saukt par savu mūža liktenīgo latviešu grupu, jo klausos viņu mūziku jau kopš 90. gadu beigām un jūtu, ka kopā augam, pilnveidojamies, un saikne kļūst arvien spēcīgāka,” stāsta režisore.

Jaunajā “Dzelzs vilka” albumā “Perfekta rītdiena” iekļautas 11 kompozīcijas, kas ierakstītas pieredzējušā producenta Ginta Solas studijā “Eli” un izdotas  “Upe tuviem un tāliem” paspārnē, un grupa sola, ka koncertos būs baudāms viss albuma materiāls bez izņēmumiem.

 

Varbūt noder!!

Koncerti

12. II Jelgavā, klubā “Jelgavas krekli”

13. II Valmierā, klubā “Multiklubs”

19. II 20.00 Rīgā, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā

27. II 20.00 Ventspilī, Teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē

18. III Jēkabpilī, klubā “Cita atpūta”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+