Apbrīno

“Dzelzs vilks” izdevuši dziesmu izlasi un publicē singlu “Bīstami vārdi” 16

Foto – youtube.com

Klajā nācis grupas “Dzelzs vilks” 25. gadskārtas spilgtāko dziesmu dubultalbums “Dziesmas pilnmēness naktī”. Atzīmējot šo notikumu, grupa piedāvā plašākam klausītāju lokam jaunu singlu “Bīstami vārdi”, kas iekļauts svaigi izdotajā izlasē, kā arī aicina fanus uz autogrāfu stundu 2. novembrī, Vecrīgā, mūzikas veikalā “Randoms”.

Grupa “Dzelzs vilks”, šajā rudenī iesākot atzīmēt tās 25.gadskārtu, pirmoreiz grupas vēsturē izdevusi ceturtdaļgadsimta spilgtāko dziesmu izlasi “Dziesmas pilnmēness naktī”. Jaunajā dubultalbumā, kas iznācis mūzikas izdevniecības “Upe tuviem un tāliem” paspārnē, apkopotas 25 rokmūzikas kompozīcijas no “Dzelzs vilka” pirmsākumiem līdz mūsdienām.
Trešdien, 2.novembrī, plkst.17.00, Vecrīgā, mūzikas veikalā “Randoms” (Kaļķu iela 4) notiks jaunā dubultalbuma atklāšanas pasākumā. Fani aicināti baudīt nelielu muzikālu priekšnesumu un sastapt “Dzelzs vilka” mūziķus autogrāfu stundā.
Pirms 25 gadiem Mālpilī dibinātā grupa “Dzelzs vilks” ir viena no spēcīgākajām rokgrupām Latvijā. Izdevusi 13 studijas albumus, saņēmusi sešas Mūzikas ierakstu Gada balvas un vairākās balvas nominācijas, kā arī radījusi dziesmas teātra un laikmetīgās dejas izrādēm, “Dzelzs vilks” joprojām ir arī viena no jaudīgākajām pašmāju koncertgrupām. Pēc vairākām sastāva maiņām jau turpat desmit gadu “Dzelzs vilks” kodols ir nemainīgs: vokālists, dziesmu autors un ģitārists Juris Kaukulis, taustiņu meistars Kaspars Tobis, basģitārists Kārlis Alviķis un bundzinieks Mārcis Judzis. Izlasē “Dziesmas pilnmēness naktī” iekļautas arī “Dzelzs vilka” kompozīcijas, kuru ierakstā piedalījušies kādreizējie grupas dalībnieki – basģitārists Armands Butkevičs un bundzinieks Andris Bulvītis.

LA.lv