×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
8. oktobris, 2015
Drukāt

Dzemdības sievieti padara seksuāli pievilcīgāku mīļotā acīs (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pat tad, kad jaunā mamma ir nomocījusies pēc kārtējās negulētās nakts, ko pavadījusi, auklējot jaundzimušo, viņa var būt pārliecināta, ka seksuāli ir daudz pievilcīgāka, nekā jebkad agrāk. Un tam ir savi iemesli, kurus portālam Thebump.com skaidro ģimenes psihoterapeite Marija Bermudesa un rakstniece Daniela Kavaluči.

“Seksualitāte un iekšējais spēks ir nesaraujami saistīti,” uzskata psihoterapeite. Spēcīgiem cilvēkiem piemīt neparasts valdzinājums, tāda harizma, kas nepazīst nekādas robežas. Vai tad tu nesajuti to, cik stipra esi, kad dzemdēji mazo? Tu taču praktiski viena spēji laist pasaulē jaunu cilvēcisku būtni. Ja tev tas izdevās, tad viss pārējais ir nieki, atzīmē Bermudesa.

Tu esi kļuvusi daudz atbildīgāka un pārliecinātāka par sevi
Vai tu esi dzirdējusi par lāču mammas sindromu? Tu esi atbildīga par neaizsargātu, maziņu būtni, un tas tev dod pārliecību par sevi. “Mātišķums atbrīvo sievietes no dažām bailēm, un padara viņas atvērtākas jaunai pieredzei,” atzīmē rakstniece Daniela Kavaluči, kura ir autore grāmatai “Tava orgasma grūtniecība”. Tu tagad nekautrējies, ja nepieciešams, sarīkot skandālu, izteikt savas domas un atvairīt jebkuru, kurš, kā tev šķiet, var kaitēt tavam bērnam. Tagad tev vairs nav nekādas nepieciešamības būt kautrīgai arī guļamistabā.

Tu tagad vari nesatraukties par to, ka tev ir pārāk mazas krūtis
Ja tu mazo baro ar krūti, tad pati māte daba tev ir veikusi krūšu palielināšanas operāciju. Tavs parastais pirmais vai otrais krūšu izmērs ir pārvērties trešajā vai pat ceturtajā, bet blūzītē ar dziļu dekoltē tu izskaties vienkārši satriecoši. Apjomīgās krūtis tev liek aizmirst par lieko svaru pēc dzemdībām, un padara tevi par ļoti pievilcīgu. Tavs vīrietis nespēj ne acu “atraut” no tavām ķermeņa formām.

Tu jūti savu ķermeni un par to vairs nekautrējies

Dzemdību laikā mazā iegurņa muskuļi tiek izstiepti, un vaginālais sekss priekš tevis kļūst vēl patīkamāks nekā iepriekš. Bez tam, piedzīvojot dzemdības, tu savu kautrīgumu (protams, ja tāds tev piemita iepriekš) atstāj pagātnē. Bet, kas attiecas uz seksā gūtās baudas kvalitāti, tad šajā ziņā, visticamāk, arī viss tikai gājis uz augšu. Pēc Kavaluči teiktā, daudzas sievietes, kuras viņa ir intervējusi, rakstot grāmatas, atzinušās, ka tieši grūtniecības laikā orgasmu seksa laikā ir izjutušas daudz biežāk un tas bijis daudz izteiktāks, nekā iepriekš. Un labā vēsts ir tā, ka tā tas arī saglabājies pēc dzemdībām.

Tu un bērns tēvs esat vēl vairāk satuvinājušies

“Dažreiz kļūšana par māti burtiski pārvērš sievietes seksuālo dzīvi, piešķirot tai jaunas izjūtas un dziļumu attiecībās, ” norāda Kavaluči. Tu un tavs partneris esat piedzīvojuši nepavisam to vieglāko procesu – grūtniecību, un, iespējams, arī dzemdības bija ģimenes, bet tagad, kļūstot par vecākiem, savā jaunajā statusā abi strādājat komandā.

Jaunās emocijas un sajūtas, kas sievietei rodas pēc dzemdībām, ir kolosāls stimuls, lai pārvērstu arī savu seksuālo dzīvi. Un tas atkal ir jauns iemesls no jauna un ar vēl lielāku kaisli iemīlēties savā vīrā.

 

calis

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Kas tas par sviestu? Interesanti, kā tad dzemdības var likt pazust kautrīgumam utt.?

  2. Tās expertes pašas arī ir dzemdējušas vai tikai fantazē(no “samkas” viedokļa ?

Draugiem Facebook Twitter Google+