×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
11. septembris, 2012
Drukāt

Dženifera Hadsone piedevusi savas ģimenes slepkavam

Foto- LETA/AFPFoto- LETA/AFP

Dziedātāja un aktrise Dženifera Hadsone piedevusi savas ģimenes slepkavam un notikušajā vaino viņa audzināšanu. Kā ziņots, 31 gadu vecais Viljams Belfors jūlijā tika notiesāts par ielaušanos Hadsonu ģimenes mājā un dziedātājas 57 gadus vecās mātes, 29 gadus vecā brāļa un septiņgadīgā māsasdēla nogalināšanu.

 

Tiesa viņam piesprieda trīs secīgus mūža ieslodzījumus bez apžēlošanas iespējas, kā arī vēl 120 gadus cietumā par cilvēka nolaupīšanu un ielaušanos.

Par spīti Belfora sagādātajām ciešamām filmas “Dreamgirls” (“Sapņu meitenes”) zvaigzne piedevusi pāridarītājam, jo viņš esot garīgi nevesels. “Jā, es piedodu viņam, jo, manuprāt, lielākoties tā tomēr nav viņa, bet gan audzināšanas vaina,” Hadsone teica sarunu šovā “Oprah’s Next Chapter”.

“Mēs sniedzām tev mīlestību, taču tu jau biji nonācis tik tālu, ka to pat nesaprati,” viņa paskaidroja. “Atklājās daudzas lietas, par kurām mēs nezinājām. Piemēram, viņam tika iegalvots, ka viņš ne uz ko nav spējīgs. Ja tev būtu bijusi mīlestība, ko mums deva māte, vai arī audzināšana, tad tu varētu sasniegt daudz. Kā gan tava sirds varēja neatmaigt?”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+