Uncategorized

Dženifera Lopesa ieņem pirmo vietu “Forbes” ietekmīgāko slavenību sarakstā 16

ASV žurnāls “Forbes” publicēja ikgadējo pasaules ietekmīgāko slavenību sarakstu, un tā pirmajā vietā bija amerikāņu aktrise Dženifera Lopesa, kas pērn bija ierindojusies 50. vietā.

Popmūzikas zvaigzne Lady Gaga, kas pērn bija saraksta pirmajā vietā, šogad noslīdējusi uz 5. vietu. Slavenību vieta šajā sarakstā tika noteikta, kombinējot piecus kritērijus – viņu peļņu, popularitāti televīzijā un radio, popularitāti presē, popularitāti internetā, un popularitāti sabiedrībā.

Lopesa ar 52 miljoniem Adolāru bija 30. vietā pēc pirmā kritērija, bet pēc pārējiem kritērijiem – attiecīgi 10., 22., 13. un 19. vietā.

Saraksta otrajā vietā bija populārā sarunu šovu vadītāja Opra Vinfrija, kas bija pirmajā vietā peļņas ziņā ar 165 miljoniem dolāru, bet pēc pārējiem kritērijiem – 1., 13., 19. un 18.vietā. Trešajā vietā bija dziedātājs Džastins Bībers, kurš pēc minētajiem kritērijiem ierindojās 24. vietā (ar 55 miljoniem dolāru), 4., 9., 9. un 3. vietā. Dziedātāja Riana bija ceturtajā vietā, bet pēc minētajiem kritērijiem – 27. vietā (ar 53 miljoniem dolāru), 23., 11., 5. un 2.vietā. Piektās vietas ieguvēja Lady Gaga pēc šiem kritērijiem bija 30. vietā (ar 52 miljoniem dolāru), 3., 1., 8. un 1. vietā.

“Forbes” atzina, ka daudzi no šajā sarakstā iekļautajiem veiksmīgi darbojas ne vien uz skatuves, bet arī biznesā, piemēram, Džastins Bībers ir vērā ņemams investors ar daļām apmēram desmit kompānijās.

LA.lv