Latvijā
Rīga

Dzēra un pārtika no pabalstiem: kaimiņi pastāsta par četru bērnu vecāku ikdienu 1

Foto RPP

Lielu neizpratni sociālajos tīklos izraisījis dramatiskais stāsts par nelabvēlīgu ģimeni Ziepniekkalnā, kurai likumsargi atņēma četrus bērnus, jo māte grūtniece dzērumā nespēja par viņiem parūpēties, vēstīja “TV3 Ziņas”.

Sociālie dienesti savu atbildību par to, ka bērni ilgstoši dzīvojuši nelabvēlīgos apstākļos, neredz – viņi to nevarot kontrolēt. Kaimiņi gan stāsta, ka dzeršana šajā ģimenē bijusi ierasta lieta, tā pārtikusi no pabalstiem un vecmammas sūtītās naudas.

Pašvaldības policistu publicētais materiāls atklāja baisu ainu – kamēr piedzērusies grūtniece kliedza uz policistiem un ārstiem, uz netīra dīvāna apātiski gulēja trīs mazi bērni, ceturtais, netīros autiņos – bērnu gultiņā.

Šodien dzīvoklī atradās tikai ģimenes tēvs – māte esot aizbraukusi skaidroties uz atbildīgajām iestādēm. Vīrietis nevēlējās atvērt dzīvokļa durvis, bet cauri tām kliedza, ka atriebsies policistiem par bērnu atņemšanu.

Tēvs: “Viņu paņēma, mētāja, b**. Viņai nebija elpas, izskrējām gaitenī, lai izsauktu policiju, bet ne jau par bērniem. Tas, ka cilvēks smok nost, viņiem bija po***. Es šo lietu vēl “pacelšu”!”

Saistītie raksti

Nesen uzceltās sociālās mājas kāpņutelpā redzama alkohola pudele, lifts saskrāpēts un kāpņutelpā valda neciešama smaka. Par nelabvēlīgo četru bērnu ģimeni kaimiņiem ir ko teikt. Kad nedzēruši, bijuši gādīgi vecāki, bet dzīvojuši trūcīgi, kaimiņi viņiem drēbes atdāvinājuši.

Kristīne, kaimiņiene: “Viņiem ir pārāk daudz bērnu. Mamma atkal stāvoklī. Tas ir krietni par daudz! Vecmāmiņa arī to zina, viņa ir šokā. Neviens neko nevar izdarīt. Vecmāmiņa strādā ārzemēs, sūta naudu. Ēst viņiem ir ko, bet šausmīga netīrība.”

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Mediķi pēc klīniskās nāves sekmīgi reanimē vīrieti
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
Daugavpils novadā no grāvja izceļ noslīkušu cilvēku
7 stundas
LE
LETA
Latvijā
JKP varētu atbalstīt Gobzemu premjera amatam 1
7 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.lv
Kultūra
Latvijas simtgades stāsts izskan fantastiskā deju lielizrādē “Abas Malas”
33 minūtes
LE
LETA
Dabā
Laika prognoze: kādi laikapstākļi sagaida valsts svētkos, un vai būs labi redzams salūts?
1 stunda
LA
LA.lv
Kultūra
VIDEO. Roze Stiebra: Nevajag Latviju saķemmēt, vienkārši jādzīvo
48 minūtes
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Mūsu zeme – Latvija! Mūsu sporta izcilību vēlējumi valsts 100. dzimšanas dienā
1 stunda
ML
Māra Libeka
Latvijā
Augšup, tuvāk pie “Brīvības” zvaigznēm. Gide Mārīte izrāda pieminekļa iekšpusi
5 stundas