Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
10. decembris, 2014
Drukāt

Dzērājšoferis mēģina atpirkties ar 2000 eiro lielu kukuli (4)

kukulislet_2401755

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) darbinieki pagājušajā sestdienā Bauskas novada Īslīces pagastā aizturējuši kādu autovadītāju, kurš pie auto stūres bija sēdies kunga prātā un kurš mēģinājis ceļu policistiem dot 2000 eiro lielu kukuli, lai tādējādi izvairītos no draudošā soda.

Kā informē VP ZRP pārstāve Ieva Sietniece, 1993.gadā dzimis vīrietis pie “BMW 530” auto stūres bija sēdies 2,5116 promiļu reibumā un bez vadītāja apliecības. Lai netiktu saukts pie atbildības, vīrietis mēģinājis policistiem iedot 2000 eiro, pēc kā arī aizturēts.

Policijā uzsākts kriminālprocess par kukuļdošanu. Par to var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, piespiedu darbu, naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Kruto popal pacancik!

  2. Izrādās, ar ceļu policiju nav nemaz tik bēdīgi.

  3. Te kaut kas nesaskan, jo tādu summu jau nu paņemtu…nav jau 10 vai 100 EUR…baigi jocīgs stāsts…nevesels policists…nepiemēroti apstākļi…VIENKĀRŠI – FANTASTIKA…TĀ NEMĒDZ BŪT…

  4. Varētu ticēt tikai tādā gadījumā, ja būtu pilnīga pārliecība, ka tas nav kārtējais šovs. Varbūt tur bija tikai nepiemēroti apstākļi un liecinieki, kuru klātbūtnē darījums nevarēja notikt. Cerēsim, ka prēmija ceļu policistiem par neuzpērkamību būs līdzvērtīga “neiegūtai peļņai “.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+