×
Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
19. jūnijs, 2015
Drukāt

Džeremijs Klārksons: BBC man piedāvāja atgriezties raidījumā “Gāzi grīdā!”

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Britu televīzijas personība Džeremijs Klārksons apgalvo, ka esot atteicies no britu raidorganizācijas BBC piedāvājuma atgriezties auto raidījumā “Top Gear” (“Gāzi grīdā!”).

“Pagājušajā nedēļā man bija tikšanās ar vienu no BBC vadošajiem darbiniekiem. Viņš jautāja, vai es vēlētos atgriezties raidījumā “Top Gear”. Taču tādā gadījumā visa uzmanība būtu pievērsta man, kamēr raidījums paliktu otrajā plānā. No tā būtu ļoti grūti izvairīties. Es nespētu izveidot tādu šovu, kādu gribētu,” Klārksons sacīja intervijā avīzei “The Sun”. “Domāju, ka viņi to saprata, tāpēc arī atdeva amatu Krisam [Evansam] tik drīz pēc mūsu tikšanās.”

“Pārāk daudz jau ir noticis. Turklāt kāds no BBC mani salīdzināja ar [pedofilijā apsūdzēto BBC raidījumu vadītāju] Džimiju Sevilu, un tas bija lasāms svētdienas laikrakstā. Kā es varētu atgriezties pēc kā tāda?” teica Klārksons.

Taču raidorganizācija BBC noliedz 55 gadus vecā Klārksona izteikumus. “Mēs neesam piedāvājuši jaunu līgumu par “Top Gear” vadīšanu,” teikts kompānijas paziņojumā. “BBC ir izteikusi Džeremijam pateicību par padarīto, kā arī vēl viņam panākumus nākotnē.”

Kā jau ziņots, pārraidi “Top Gear” turpmāk vadīs britu radio un televīzijas personība Kriss Evanss. 49 gadus vecais Evanss parakstījis līgumu uz trim gadiem. Viņš būs galvenais raidījuma vadītājs, taču līdzšinējo vadītāju Ričarda Hamonda un Džeimsa Meja aizvietotāji vēl nav atrasti.

“Esmu sajūsmā, jo “Top Gear” ir mans visu laiku mīļākais raidījums,” sacīja Evanss.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+