×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
13. maijs, 2013
Drukāt

Džeriņš: Par pusdienām maksāja Janka un Lerijs, atpūta nāca par labu

AFP/LETAAFP/LETA

Latvijas hokeja izlases spēlētāji pēc uzvaras nozīmīgajā spēlē pret Franciju (3:1) bija noguruši, taču ļoti gandarīti. Gatavošanās mačam bijusi nopietna, par labu nākušas vakardienas kopīgās pusdienas, kuras uzsauca Jānis Sprukts un Lauris Dārziņš.

“Forši, ka čaļi nocīnījās līdz galam, pēdējā periodā sākām laist grožus vaļā – ielaidām golu, sākās panika, pēc tam viņi vēl pa pārliktni trāpīja. Bet Kristers nostāvēja lieliski, arī pirmais uzbrucēju trijnieks izdarīja savu darbu – šie četri vīri uzvarēja spēli. Laikam veicas stiprākajiem,” teica Latvijas izlases uzbrucējs Andris Džeriņš.

“Mačam noskaņojāmies ļoti nopietni, mums vajadzēja uzvarēt. Kā pirms tam teica treneris – izdari vai mirsti. Vēl jau ir Austrijas un Krievijas mačs, visi skatīsimies, bet nedomāju, ka nervozēsim – jebkurā gadījumā ir vēl viena iespēja dabūt punktus pret somiem. Tas nebūs viegli, bet čempionātā jau ir pierādījies, ka katrs var uzvarēt katru,” uzbrucējs norādīja, ka vēl pāragri priecāties. Lai saglabātu vietu elites divīzijā, jācer, ka Austrija šovakar nedabūs punktus pret Krieviju. Bet  paliek arī teorētiskas iespējas iekļūt ceturtdaļfinālā.

Džeriņš atzina, ka francūži bijuši mazliet paguruši, taču tas nemazina Latvijas izlases nopelnus. Viņam joprojām kremt iepriekšējie zaudējumi.

Vakar Latvijas izlase netrenējās, bet devās kopīgās pusdienās ārpus viesnīcas. Džeriņš atklāja, ka tas nācis par labu, parunājuši par dzīvi un hokeju. Rēķinu apmaksājuši Jānis Sprukts un Lauris Dārziņš. “Limits nebija noteikts, viņi ir dāsni čaļi, taču mēs necentāmies to izmantot un neko īpaši dārgu neņēmām. Šodien gan nekādu svinību, jāgatavojas mačam pret somiem,” Džeriņš uzsvēra, ka pasaules čempionāts Latvijai vēl nav beidzies.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+