Džeriņš un “Mountfield” spēlēs Čehijas čempionāta pusfinālā 0

Latvijas hokeja izlases uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā komanda Hradeckrālovas “Mountfield” otrdien sasniedza Čehijas ekstralīgas pusfinālu.

10 apetīti nomācoši produkti, kas jāēd katru dienu 23
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25

Ceturtdaļfināla sērijas piektajā mačā “Mountfield” savā laukumā ar 7:4 (3:0, 2:2, 2:2) apspēlēja Litvīnovas “Verva” vienību, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4:1.

Džeriņš šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā metienus pa vārtiem neizdarīja, taču uzvarēja sešos no 21 iemetiena un dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvarētāju labā ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli šajā mačā izcēlās Rastislavs Dejs.

“Mountfield” Čehijas čempionāta pamatturnīru noslēdza ceturtajā vietā, bet “Verva” bija pozīciju zemāk.

Džeriņš regulārajā čempionātā 35 mačos atzīmējās ar 14 vārtiem, astoņām rezultatīvām piespēlēm un pozitīvu lietderības rādītāju +15, kas bija dalīts labākais komandā. Savukārt izslēgšanas turnīrā viņam piecos mačos divi vārti un divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr sezona noslēgusies latviešu uzbrucējam Robertam Bukartam, kura pārstāvētā “Zlīn” otrdien turnīra par saglabāšanu augstākajā divīzijā mačā ar 2:3 (2:1, 0:0, 0:2) piekāpās Karlovi Vari “Energie”, ciešot piekto zaudējumu pēc kārtas. Tiesa, šim mačam nebija lielas nozīmes, jo “Zlīn” jau labu laiku iepriekš bija nodrošinājusi palikšanu augstākajā līgā.

“Zlīn” iepriekšējos mačos pārsvarā spēlēja tikai ar vietējiem hokejistiem, taču pēc vienas spēles izlaišanas laukumā atgriezās Bukarts, kurš otrdien nospēlēja 20 minūtes un 40 sekundes, to laikā veicot četrus metienus pa vārtiem, bloķējot vienu pretinieku raidījumu un uzvarot vienīgajā iemetienā. Tāpat latvieša rēķinā neitrāls lietderības koeficients.

Regulārajā sezonā Bukarts 50 spēlēs guva 19 vārtus un 18 reizes asistējis partneriem, ar 37 punktiem kļūdams par 13.rezultatīvāko spēlētāju līgā, tomēr “Zlīn” komanda palika divu punktu attālumā no labāko desmitnieka un dalības izslēgšanas sacensībās.

Sagaidāms, ka Bukarts drīzumā varētu pievienoties Latvijas izlasei, kas šobrīd gatavojas maijā gaidāmajam pasaules čempionātam.