Latvijā
Kriminālziņas

Dzēris policists pie stūres iesaistīts avārijā ar smagām sekām 1


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: VP

Policists, kurš tajā brīdī nepildīja darba pienākumus, iesaistīts avārijā, kurā tika notriekts riteņbraucējs. Cietušais smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā. Pie stūres policists bija sēdies reibumā – viņam konstatētas 1,32 promiles.

Valsts policija informē, ka vakar, 14.jūnijā, pulksten 13 Dobeles novadā uz autoceļa Jelgava-Dobele-Annenieki 28.kilometrā, braucot virzienā no Dobeles uz Jelgavu automašīna “Volvo”, kuru vadīja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes policijas darbinieks, sadūrās ar automašīnu “VW Golf”, kura veica kreiso pagriezienu.

Pēc sadursmes automašīna “Volvo” sadūrās ar metāla barjeru un pēc tam uzbrauca virsū velosipēdistam.

Velosipēdists – 1969.gadā dzimis vīrietis tika nogādāts slimnīcā un viņa stāvokli šobrīd mediķi skaidro kā ļoti smagu. Arī automašīnas “Volvo” vadītājs, policijas darbinieks, tika nogādāts slimnīcā ar dažādām traumām.

Pēc sākotnējās informācijas secināms, ka policijas darbinieks, ārpus sava darba laika privāto automašīnu vadījis būdams alkohola reibumā, proti 1,32 promiles.

Par ceļu satiksmes negadījumu ir uzsākts kriminālprocess, kas izmeklēšanai tiks nosūtīts Iekšējās drošības birojam. Savukārt, pret policijas darbinieku Valsts policijā uzsākta disciplinārlieta.

“Valsts policijas nostāja ir skaidra, mēs nosodām policijas darbinieka rīcību par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un uzsveram, ka šāda policijas darbinieka rīcība nav savienojama ar turpmāku dienestu Valsts policijā, neatkarīgi vai gadījums bijis darba laikā vai ārpus tā,” uzsvērts policijas paziņojumā.

LA.lv