×
Mobilā versija
+6.0°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
13. oktobris, 2016
Drukāt

Dzerot jau kopš jūnija: no iereibuša tēva šķir astoņus mēnešus vecu bērnu

Foto Rīgas pašvaldības policijaFoto Rīgas pašvaldības policija

Purvciemā no iereibuša tēva šķirts astoņus mēnešus vecs bērns, informē Rīgas pašvaldības policija.

Ierodoties izsaukuma vietā, pie daudzdzīvokļu nama ieejas tika sastapta sociālā dienesta darbiniece un bērna māte, kura pastāstīja, ka dzīvo kopā ar bērna tēvu, taču dienu iepriekš dzīvesbiedrs viņai uzbrucis un izdzinis no dzīvokļa. Sieviete izteica vēlmi ar bērnu doties uz krīzes centru.

Policisti devās uz norādīto dzīvokli, kura durvis atvēra bērna tēvs. Manāmi iereibušais vīrietis, ieraugot savu dzīvesbiedri, palika agresīvs un lietoja rupjus izteicienus. Sieviete izgāja no dzīvokļa, kamēr policisti noskaidroja notikušā apstākļus.

Bērna tēvs kārtības sargiem atrādīja savu astoņus mēnešus veco dēlu, kurš mierīgi gulēja gultiņā. Dzīvokļa telpās sastapts vēl viens iereibis vīrietis.

Apskatot bērna mājvietu, tajā konstatēta netīrība un zaņķim raksturīgā smaka. Tāpat abi iereibušie vīrieši smēķēja bērna klātbūtnē. Kārtības sargi vīrietim pajautāja, cik ilgi viņš lietojot alkoholu. Atbildot uz jautājumu, vīrietis precīzu dienu skaitu nosaukt nevarēja, norādot, ka dzerot jau kopš jūnija.

Bērna tēvam veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, kuras laikā noskaidrots, ka viņš ir 2,41 promiles reibumā. Savukārt personas datu pārbaudes laikā konstatēts, ka viņam nav deklarēta dzīvesvieta. Vīrietis paskaidroja, ka viņš vēl nav atrisinājis jautājumu par dzīvesvietu un šobrīd mitinās drauga dzīvoklī.

Sociālā dienesta darbiniece pastāstīja, ka Bāriņtiesa jau ir saņēmusi informāciju par šo situāciju un tuvākajā laikā lems par vecāku aprūpes tiesībām. Pieņemts lēmums bērnu šķirt no tēva un kopā ar māti nogādāt krīzes centrā. Par konstatēto informēta Bāriņtiesa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+