Mobilā versija
+7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
29. jūlijs, 2014
Drukāt

Dzerot limonādi, sieviete norij lapseni un gandrīz nosmok

lapsene_SXC_13

Pirmdien Rīgas reģionā 31 gadu veca sieviete dzērusi limonādi un norijusi lapseni, kura iedzēlusi sievietei kaklā, radot izteiktu elpas trūkumu, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) speciāliste Inga Vītola.

Citviet Rīgā 43 gadus vecai sievietei līdzīgos apstākļos lapsene iedzēlusi mēlē. Līdzīgs negadījums noticis arī Kurzemē, kurā cietusi 36 gadus veca sieviete, kā arī Latgalē, kurā smagas veselības problēmas radušās 43 gadus vecai sievietei.

Vēl kāda 45 gadus veca sieviete Kurzemē ēdusi maizi, kad lapsene iedzēlusi viņai lūpā, izraisot izteiktu elpas trūkumu.

Vītola uzsver, ka šo kukaiņu dzēlieni sejas rajonā ir īpaši bīstami, jo var strauji attīstīties tūska un elpas trūkums. Šādos gadījumos obligāti jāvēršas pēc mediķu palīdzības.

NMPD darbinieki vakar saņēmuši izsaukumu arī pie kādas 18 gadus vecas sievietes Rīgas reģionā, kura guvusi elektrotraumu, mēģinot uzlādēt telefonu. Viņa lādētāju iespraudusi kontaktligzdā, kas nav bijusi pārklāta ar plastmasas aizsargu.

Tāpat sniegta palīdzība četrus gadus vecam zēnam Vidzemē, kurš, skraidot pa pagalmu, iekritis stiklos un sagriezis sēžas rajonu.

Kā ziņots, kopumā NMPD vakar saņēmis 1243 izsaukumus, no tiem 245 bijuši saistīti ar traumu gūšanu.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+