×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
8. februāris, 2017
Drukāt

Dzērumā braucošais deputāts atkāpsies no vairākiem amatiem (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Jelgavas novada domes deputāts un Jelgavas pašvaldības galvenais speciālists nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanā Aigars Strupulis (NA), kurš darba laikā bija pieķerts braucam alkohola reibumā, darba vietā iesniedzis atlūgumu, aģentūru LETA informēja Jelgavas pašvaldības komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Egita Veinberga.

Viņa skaidroja, ka šodien Jelgavas pašvaldības administrācija ir saņēmusi Strupuļa paskaidrojumu par darba likuma pārkāpumu un darbinieka iesniegumu ar lūgumu atbrīvot viņu no darba – galvenā speciālista vietas nekustamā īpašuma nodokļa administrēšanā – personisku iemeslu dēļ.

Tāpēc izdots rīkojums par darba tiesisko attiecību pārtraukšanu, par pēdējo darba dienu nosakot 10.februāri.

Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone informēja, ka dome nav izskatījusi jautājumu par Strupuļa rīcību.

“Cik zināms, Strupulis ir iesniedzis iesniegumu Jelgavas novada pašvaldībā ar lūgumu atcelt viņu no Tautsaimniecības komitejas vadītāja amata un šo jautājumu izskatīt domes ārkārtas sēdē,” skaidroja Kaņepone, piebilstot, ka komitejas vadītāja maiņai savukārt nav nepieciešams domes lēmums.

Pamatojoties uz Strupuļa iesniegumu, domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune (ZZS) sasauks Tautsaimniecības komitejas sēdi, kurā arī tiks ievēlēts jauns vadītājs, skaidroja Kaņepone.
Pats Strupulis joprojām nekomentē, vai plāno nolikt Jelgavas novada domes deputāta mandātu.
Jau vēstīts, ka braucam alkohola reibumā pieķertais Strupulis izstājies no nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK).

Partijas valdes sēdē pieņemts un apstiprināts Strupuļa iesniegums par izstāšanos no politiskā spēka, aģentūru LETA informēja VL-TB/LNNK.

Paskaidrojumus par notikušo no Strupuļa bija pieprasījusi arī Jelgavas pašvaldības izpilddirektore Irēna Škutāne.

Strupulis aģentūrai LETA iepriekš sacīja, ka atzīst un nožēlo izdarīto, kā arī ir apņēmies izciest piespriesto sodu. Viņš vairākkārtīgi norādīja, ka dažas reizes ir jau atbildējis uz visiem jautājumiem, tāpēc nesniedza plašākus komentārus.

Kā ziņots, sabiedriskie mediji piektdien vēstīja, ka Jelgavas tiesa 3.februārī Strupulim piemērojusi piecu diennakšu arestu, 850 eiro sodu un uz diviem gadiem atņēmusi autovadītāja tiesības.

Strupulis sākotnēji alkometra uzrādīto pusotru promili esot skaidrojis ar medikamentu lietošanu, jo viņam esot izrauts zobs. Tomēr vēlāk atzinis, ka darba laikā dzēris alu.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Ai nu tač lab, vesela rinda neatkāpjās, uzšpļaut parastajiem. zinu, ka Alūksnē domē sēž divi , kam tiesības atņemtas par dzeršanu! un tad? pirmkārt abi turpina braukt pie stūres, visi to redz un zin, a izdarīt nevar neko. un sutkas ar nav atsēdējuši. un tie Rīgas kungi šiem nevar izdarīt pilnīgi neko! tā kā ir likumi vieniem un ir likumi , kas nav domāti visiem 🙂

 2. Tauta lasiet ….sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja,( tātad vesela nodaļa),…mediju attiecību galvenā speciāliste (tad jau droši vien ir arī…negalvenā)…un kur tad-jaunatnes lietu speciāliste..un tā bez gala. Kā pašvaldībās sazēlusi šī liekēžu armija! Un tā visās pašvaldībās siltas vietiņas meitām, draudzenēm un “šoferu dēliem”. Kas maksā algas? Novada iedzīvotāji.

 3. KREMĻA KRANČI KAUC ! Atbildēt

  No ļauna prieka.

 4. Nacionālā alkoholiķu apvienība Atbildēt

  Gerhards apreiba no deguna pilieniem. Sareibis brauca ar automašīnu un uzbrauca virsū sievietei. Gerhards neatkāpās. Gerhards turpina “celt” NA reitingus kā ministrs.
  Ļoti ļoti žēl, ka Strupulis izstājās no NA. Viņš bija apreibis, bet STRUPULIS NEUZBRAUCA AR AUTOMAŠĪNU SIEVIETEI!!!

 5. Un varēs lepni teikt, ka deputāts radījis vairākas darba vietas.

Draugiem Facebook Twitter Google+