Laukos
Bizness

Dzērveņu un melleņu audzētājs “Very Berry” plāno apgrozījuma pieaugumu0


“Very Berry” saimniece Gundega Sauškina priecājas par labo dzērveņu ražu, kas pieprasīta gan pašmāju tirgos, gan citās valstīs.
(arhīva foto, 2015.g.)
“Very Berry” saimniece Gundega Sauškina priecājas par labo dzērveņu ražu, kas pieprasīta gan pašmāju tirgos, gan citās valstīs. (arhīva foto, 2015.g.)
Foto – Karīna Miezāja

Augļu un ogu pārstrādātājs “Very Berry” šogad paredz apgrozījuma pieaugumu salīdzinājumā ar gadu iepriekš, prognozēja uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Gundega Sauškina.

Viņa sacīja, ka šogad izdevies ievākt daudz ogu, tajā skaitā bija ļoti augsts melleņu ražas kopievākums, kas pozitīvi atsaucies uz šā gada apgrozījumu. Tā kā ogu kvalitāte nebija augsta, liela daļa no tām tika pārstrādātas sulā.

Tāpat Sauškina pastāstīja, ka uzņēmuma apgrozījumu pozitīvi ietekmējis arī tas, ka “Very Berry” šogad ir sācis piedāvāt patērētājiem jaunus produktus, piemēram, ķirbju sulas un sulas, kas radītas speciāli bērniem.

“Very Berry” patlaban realizē produkciju Baltijas valstīs, Vācijā un Beļģijā, kur pārdošanas apmēri aug. Šajā nedēļas nogalē uzņēmums piedalīsies starptautiskajā pārtikas izstādē “Anuga 2017” Ķelnē, Vācijā, lai meklētu papildu sadarbības iespējas.

“Very Berry” (iepriekš “Lienama Alūksne”) dibināts 1998.gadā, pamatkapitāls ir 128 058 eiro. Uzņēmuma lielākā īpašniece ir Gundega Sauškina, kurai pieder 65% “Very Berry” kapitāldaļu, otrs īpašnieks ir Sergejs Sauškins.

LA.lv