×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.2°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
28. septembris, 2017
Drukāt

Dzēšot ugunsgrēku dzīvojamā mājā Ilūkstes novadā, cietis ugunsdzēsējs

Foto LETAFoto LETA

Dzēšot ugunsgrēku dzīvojamā mājā Ilūkstes novadā, vakar cietis ugunsdzēsējs, portāls LA.lv uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Izsaukumu uz Ilūkstes novada Eglaines pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā, ugunsdzēsēji glābēji saņēma plkst.22.26. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienstāvu dzīvojamā māja deg 70m2 platībā un tai ir iebrucis jumts.

Veicot dzēšanas darbus, ugunsgrēkā cieta ugunsdzēsējs glābējs, kurš nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķiem.

Ugunsgrēks likvidēts plkst. 3.25.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, papīrs, lapu kaudze, paletes ar aero blokiem, vieglā automašīna un pamesta ēka. Platības ziņā lielākais ugunsgrēks bija izcēlies Tukuma novada Džūkstes pagastā, kur 140m2 platībā dega saimniecības ēka. Izsaukums uz notikuma vietu saņemts plkst. 23.04, bet plkst. 5.28 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 54 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 31 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+