×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
16. februāris, 2017
Drukāt

Dzēsti paaugstinātas bīstamības ugunsgrēki

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar Rīgā un Rēzeknē dzēsti paaugstinātas bīstamības ugunsgrēki, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 16.01 tika saņemts izsaukums uz Dzirnavu ielu Rēzeknē, kur ar atklātu liesmu dega šķūnis. Ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem konstatēts, ka deg šķūnis 150m2 platībā, blakus esošās mājas apdare 70m2 platībā un divas vieglās automašīnas 10m2 platībā.

Šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 22.02.

Savukārt plkst. 2.48 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Daugavgrīvas šoseju Rīgā, kur kādā ēkā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties konstatēts, ka ēkā deg 50 metrus gara, 5 metrus plata un 10 metrus augsta tehniska iekārta 50m2 platībā.

Šorīt plkst. 7.49 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts un tā likvidācijas darbos piedalījās 35 ugunsdzēsēji glābēji.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, sadzīves mantas, grīda, divas vieglās automašīnas, dzīvojamās mājas jumts un žogs, saimniecības ēka un sodrēji ēkas dūmvadā.

Vakar plkst. 17.34 VUGD saņēma izsaukumu uz Draudzība skrastmalu Aizkrauklē, kur apmēram 30 metrus no krasta uz ledus atradās vīrietis. Izmantojot glābšanas dēli, glābēji nokļuva līdz vīrietim un nogādāja viņu krastā.

Aizvadītajā diennaktī kopumā VUGD saņēma 26 izsaukumus, no kuriem 11 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 12 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+