×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
26. septembris, 2013
Drukāt

Dzidra Šmita atgriezīsies Rīgas Centrālās bibliotēkas vadītājas amatā (1)

Smita2

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē šodien atbalstīts Izglītības, kultūras un sporta departamenta Kultūras pārvaldes vadītājas Dzidras Šmitas lūgums ļaut atgriezties Rīgas Centrālās bibliotēkas vadītājas amatā.

Departamenta direktors Guntis Helmanis pastāstīja, ka Šmita pati esot izteikusi vēlēšanos atgriezties darbā Centrālajā bibliotēkā, kur viņa strādājusi jau pirms vairākiem gadiem.

Šmita iepriekš bibliotēku vadījusi gandrīz deviņus gadus, bet pirms tam ieguvusi 20 gadu pieredzi Latvijas Nacionālajā bibliotēkā kā metodiskā centra vadītāja. 2010. gadā viņa atsaukusies uzaicinājumam strādāt Kultūras pārvaldē.

Šmita norādīja, ka darbu Kultūras pārvaldē viņa uztvērusi kā jaunu izaicinājumu un veikusi to ar lielu atbildību un ieinteresētību, tomēr tagad personisku apsvērumu dēļ viņa ar gandarījumu un prieku vēlas atgriezties Rīgas Centrālajā bibliotēkā, kur ir prognozējams, reglamentēts darba laiks, kas Kultūras pārvaldē nav iespējams. “Neesmu vairs gatava veltīt tik daudz laika un enerģijas šim darbam kā līdz šim,” atzina Šmita.

Vienlaikus pašreizējā bibliotēkas direktore Doloresa Veilande sarunā ar Šmitu un Helmani atzinusi, ka pēc aizvadītā smagā krīzes laika bibliotēkā jūt ļoti lielu nogurumu un vairs nespēj šo darbu darīt.

Šmita un Veilande jau esot vienojušās, ka Veilande turpinās darbu bibliotēkā kā direktores vietniece.

Savukārt Kultūras pārvaldes vadītājas amatā pagaidām uz pārbaudes laiku pieņemta Baiba Šmite, pastāstīja Helmanis.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vai kāds noticēja? 😀
    Viens ir skaidrs – Rīgas kultūras darbinieki atviegloti uzelpo. Lecīgā psihopāte prom…

Draugiem Facebook Twitter Google+