×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
22. oktobris, 2014
Drukāt

Dziedātāja Keša pirms trim gadiem noliegusi producentam izvirzītās apsūdzības

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu dziedātājas Kešas pirms trim gadiem tiesā sniegtā liecība ir pretrunā ar šomēnes pret producentu “Dr.Luke” izvirzītajām apsūdzībām seksuālā izmantošanā un naudas izspiešanā.

Kā jau ziņots, 27 gadus vecā dziedātāja, kura agrāk bija pazīstama ar skatuves vārdu “Ke$ha”, apsūdz producentu seksuālā, fiziskā, verbālā un emocionālā vardarbībā. “Dr.Luke” esot piespiedis dziedātāju “lietot narkotikas un alkoholu, lai reibuma stāvoklī varētu viņu seksuāli izmantot”.

“Dr.Luke” advokāts prasīja tiesnesim pārskatīt dokumentus no 2010. gada tiesas prāvas, ko Kešas bijušais menedžeris uzsāka pret dziedātāju un producentu. Keša tolaik sacīja, ka viņai nekad neesot bijušas seksuālas attiecības ar “Dr.Luke”, kā arī viņš neesot devis mūziķei narkotikas.

Kešas advokāts iebilda, ka producents esot iebiedējis viņa klienti. “Viņa ir bijusi rehabilitācijas klīnikā un saņēmusi psihoterapeita konsultācijas, tāpēc tagad ir stipra,” viņš teica.

Tiesā uzdotie jautājumi pierāda, ka Keša ar savu menedžeri apspriedusi “Dr.Luke”, īstajā vārdā Lukaša Gotvalda, nodarījumus, uzskata dziedātājas advokāts.

Kā ziņots iepriekš, Keša šomēnes apsūdzēja “Dr.Luke” seksuālā izmantošanā un naudas izspiešanā. Producents atbildēja, ierosinot tiesvedību pret Kešu un viņas māti Pībiju Serbetu. Viņš uzskata, ka dziedātāja tādā veidā mēģinot atbrīvoties no 2005. gadā noslēgtā līguma, kas viņus abus joprojām saista.

Keša apgalvo, ka producents nievājoši izteicies par viņas izskatu, kā rezultātā viņa kļuvusi par bulīmijas upuri. Martā viņa pabeidza divus mēnešus ilgu ārstēšanas kursu, pēc kura ārsti nonāca pie slēdziena, ka turpmāka sadarbība ar “Dr.Luke” varētu būt “dzīvībai bīstama”.

“Dr.Luke” piedalījies Kešas hitu “Tik Tok” un “We R Who We R” tapšanā. Viņš sadarbojies arī ar citiem mūziķiem, tostarp dziedātājām Keitiju Periju un Mailiju Sairesu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+