×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
23. jūlijs, 2014
Drukāt

Dziedātāja Laima Dimanta izdod jaunu singlu “Ceļa vārdi”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Vasarīgi saulainās noskaņās 2014. gada 23. jūlijā klajā nāk solo mākslinieces Laimas Dimantas svaigākais singls “Ceļa vārdi”. Tas ir otrais skaņdrabs no dziedātājas jaunā albuma, kurš pie klausītājiem nonāks rudenī, bet debijas singls “Skan” kopš pavasara jau guvis klausītāju ievērību radiostacijās.

Laimas Dimantas unikālā balss un profesionālais izpildījums vieglā džeza manierē sniedz savdabīgu un oriģinālu skanējumu, ko bagātina tekstuālais vēstījums no Laimas personīgās emociju pasaules. “Ceļa vārdi” ir gaišs vēlējums ikkatram – doties uz savu mērķi un sasniegt to. Izdzīvot dzīvi visā tās krāšņumā un lai atmiņā paliek labās lietas,” stāsta Laima. “Dziesma pie manis atnāca gaišā vasaras saullēktā, dodoties ceļā ikdienas gaitās un priecājoties par mazās brāļa meitiņas nākšanu pasaulē.”

Dziesma “Ceļa vārdi” sākot no 2014. 07. 23. būs klausāma interneta vietnēs Spotify, Deezer un Latvijas radiostacijās. Dziesmu var atsevišķi lejuplādēt arī iTunes.

Laima Dimanta ir singla “Ceļa vārdi” teksta autore, savukārt mūzika tapusi sadarbībā ar Kārli Stenderu, kurš ir arī mūzikas līdzautors vairākām citām dziesmām no topšā Laimas Dimantas albuma “Ego”, kurā tiks iekļauti vienpadsmit skaņdarbi ar dabīgu, elegantu, dažreiz skarbu, bet citreiz mazliet naivu un sirsnīgu skanējumu. Tajā būs gan liriskas un sapņainas, gan enerģiskas un straujas dziesmas, kas parāda dažādas Laimas mūzikas un personības šķautnes.

Orģināla mūzika un dziļdomīga lirika, spēcīga emocionāla pieskaņa – tas viss dod augstu skanējuma līmeni, kas klausītājam vienmēr pamanāms. Projekts ir muzikāli gaisīgs un krāsains, savukārt tekstu autori Andris Bulis, Aigars Ulmanis, Imants Ziedonis, Laima Dimanta, Ojārs Vācietis, Zīle Ūdre ar literāri ausgstvērtīgajā kompozīcijām dziesmu noskaņai piešķir papildus lirsiko un emocionālo vērtību.

Albums “Ego” klajā nāks šā gada novembrī. Tuvākais pasākums, kurā varēs baudīt Laimas Dimantas mūziku, ir festivāls “ Give&Get”, kurš norisināsies no 24.  līdz 27.  jūlijam Vecumnieku novadā, Kurmenes pagasta “Dzirnās”.

Laima Dimanta ir gan dziesmu izpildītāja, gan mūzikas un tekstu autore, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā ieguvusi maģistra grādu; sevi pierādījusi arī kā soliste ex grupā “Camillas” un iedziedājusi singlu “Mainīt pasauli” kopā ar mūziķi Gustavo; un darbojusies “Riga Singing Week” kā meistarklašu vadītāja. Publikas atzinību guvusi, uzstājoties festivālā “Positivus 2014” un labdarības koncertos sadarbībā ar organizāciju Ziedot.lv.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+