×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
17. oktobris, 2017
Drukāt

Dziedātāja Laima Vaikule ar trim ekskluzīviem koncertiem apceļos Latvijas pilsētas (5)

Foto - LetaFoto - Leta

Decembra sākumā populārā un izcilā latviešu dziedātāja Laima Vaikule, kura allaž apbur ar samtaino balss tembru un izjusto dziedāšanu, un priecē ar saviem elegantajiem skatuves tērpiem un iespaidīgo skatuves tēlu, klausītājus aicinās uz savu jaunāko koncertprogrammu “Ar Tevi kopā…”.

Dziedātājas ekskluzīvie koncerti notiks 8. decembrī Zemgales olimpiskajā centrā Jelgavā, 9. decembrī – Vidzemes olimpiskajā centrā Valmierā un 10. decembrī – Saldus Sporta kompleksā.

“Uzstāšos kopā ar profesionāliem, brīnišķīgiem un ļoti talantīgiem mūziķiem, kuri šai tūrei būs sapulcējušies no vairākām valstīm. Koncertos skanēs gan manas labi zināmās un klausītāju iemīļotās dziesmas, gan arī jauni skaņdarbi,” par gaidāmajiem koncertiem stāsta dziedātāja, atzīstot – viņa ļoti priecājas un jūtas gandarīta par iespēju pirmoreiz uzstāties tieši šajās Latvijas pilsētās, kur līdz šim nav koncertējusi.

Koncertos uz skatuves kāps arī Laimas draugi – latviešu mūziķi, ar kuriem viņu saista skatuves sadarbība un radošas simpātijas, taču, kā ar smaidu saka pati dziedātāja, “lai tas pagaidām paliek noslēpums”. Taču, kā jau ierasts, Laimas Vaikules uzstāšanās reizēs allaž var sagaidīt dažādus pārsteigumus – gan muzikālus, gan vizuālus.

“Es ceru jūs visus sastapt manos koncertos, lai mēs visi kopā varētu nosvinēt brīnišķīgu decembri! Ceru, ka šie koncerti būs svētki gan jums, gan, protams, arī man pašai,” aicina dziedātāja.
Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Dziesma Baltā saule tika izkropļota, tā ka tālāk neko labu negaidu.

  2. Kad Laima Vaikule un operdziedātāja Kristīne Opolais dziedāja (klausies video)
    R.Paula” Balta saule”, tas bija visvāj-prātīgākais, ko nācies dzirdēt kā šīs emocionālās dziesmas izpildījums… Ja nevarat nodziedāt labāk kā to izdarīja dziedātāja Margarita Vilcāne,
    tad kāpēc izņirgājat šo dziesmu?

  3. Nu jau pa kolhozu kultūras namiem.

  4. Kad Krievijā viņu vairs negrib, atcerējās par Latviju. Ha, ha, ha!

  5. Uz Vaikuli neietu pat tad, ja mani turp nešus nestu. Pretotos. Ja nu ir kāda persona, kas izraisa sajūtu diareju, tad tā ir šī.

Draugiem Facebook Twitter Google+