Uncategorized

Dziedātājas Samantas Tīnas atbalstītāju lokā Krievijas kriminālā autoritāte Vinnijs Pūks3

Foto – Leta

Kā vēsta žurnāls “Kas Jauns”, dziedātājas Samantas Tīnas atbalstīju lokā manīts bijušais Vladivostokas mērs Vladimirs Nikolajevs. Dziedātāja atklāj, ka viņu ar Vladimiru Nikolajevu saista draudzīgas attiecības, kas aizsākušās pēc kādas uzstāšanās reizes ārpus Latvijas. “Par Nikolajeva kunga biogrāfiju un privāto dzīvi es zinu maz, jo, mūs iepazīstinot, man teica, ka viņš ir bijušais Vladivostokas mērs, kurš šobrīd pievērsies privātajam biznesam un ir izveidojis labdarības fondu.”

Šobrīd Vladimirs Nikolajevs bauda Krievijas prezidenta Vladimira Putina labvēlību, bet savulaik viņš zaudējis mēra krēslu, pret viņu bijušas izvirzītas vairākas kriminālapsūdzības, viņš ir sēdējis cietumā, bēdzis no Krievijas un atradies Interpola meklēšanā.

Krievijas kriminālā autoritāte ar iesauku Vinnijs Pūks ir izbijis bokseris un tuvcīņu meistars, grāmatā “Organizētā noziedzība Tālajos Austrumos. Kopējās un reģionālās iezīmes” raksturots kā kriminālā grupējuma darbonis, kurš nerespektē nevienu un bijis iesaistīts vairākās konkurējošu grupējumu razborkās ar šaudīšanos un kautiņiem.

Krimināllietas pret viņu ierosinātas gan par iešaušanu kājā savam rokaspuisim, gan izvarošanas mēģinājumu, piedraudot ar ieroci, gan nāves draudu izteikšanu sporta kompleksa “Olimpietis” direktoram. Turklāt visas trīs krimināllietas vairs neesot atrodamas, jo it kā sadegušas apgabala tiesas ugunsgrēkā. Pēcāk pret Nikolajevu tika ierosinātas vēl vairākas krimināllietas un piemērots nosacījums nepamest valsti. Tomēr 2008. gadā viņam izdevās aizbēgt, lai pēc astoņiem Taizemē un Panamā pavadītiem gadiem atgrieztos 2016. gadā.

LA.lv
LA
LA.LV
Uncategorized
LIDO plāno izvērst jaunus ēdināšanas konceptus
9. augusts, 2018
LA
LA.LV
Uncategorized
Vēlēšanām iesniegti vēl trīs kandidātu saraksti
6. augusts, 2018
LE
LETA
Uncategorized
KNAB par nelikumīgu informācijas iegūšanu visbiežāk sodījis VID amatpersonas
4. augusts, 2018

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
34 minūtes
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
5 stundas
LE
LETA
Dabā
Ceturtdien līs vairs tikai vietām
4 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
6 stundas