Uncategorized

Dziedātājs Andris Ērglis runas par ārlaulības bērnu nosauc par fantāziju 2

Foto – Leta

Nesen sabiedrībā izskanēja runas, ka romantiskas attiecības vieno dziedātājus Andri Ērgli (34) un Anniju Putņiņu. Neilgi pēc tam žurnāla “Kas Jauns” redakcija saņēma vēstuli, kurā minēts, ka patiesībā dziedātāju joprojām vienojot attiecības ar smiltenietei Zani Megni (29), kura ir jauniešu kora “Lido” menedžere. Vēl vairāk – abiem gaidāms kopīgs pēcnācējs.

Jau gada sākumā žurnāls “Kas Jauns” rakstīja par īpaši tuvajām abu attiecībām vairāku gadu garumā. Tolaik Andris Ērglis atzina, ka abi esot ļoti labi sirdsdraugi un viņš joprojām ir precējies ar savu divu bērnu māti Kristīni Ērgli.

Šobrīd gan Andris Ērglis, gan Zane Megne atklāj, ka izskanot pirmajām runām par abu romantiskajām attiecībām abi tās uztvēruši ar humoru, bet šoreiz situācija ir nopietnāka. Žurnālā Zane atklāj: “Mums ar Andri tiešām ir ļoti cieša draudzība. Viņš man ir viens no tuvākajiem draugiem. Andris pie manis ciemojas, regulāri uzturam kontaktu telefoniski. Tā kā nodarbojos ar menedžmentu, mums ir daudz dažādu pasākumu, kuros esam saistīti. Pateicoties darbam, pirms trīsarpus gadiem arī iepazināmies. Bet romantisku attiecību mums nav bijis..”

Zanei jau aptuveni pusotru gadu ir attiecības ar citu vīrieti, bet ziņas par mazuli viņa atsakās komentēt, piebilstot, ka šobrīd nav patīkami, ka viņai tiek piedēvēts romāns ar mūziķi. Arī Andris Ērglis no komentāriem šajā jautājumā atsakās, norādot, ka cilvēku fantāzijai un izdomām nav robežu.

Galerijas nosaukums

LA.lv