×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
15. augusts, 2017
Drukāt

Dziedātājs Andris Ērglis runas par ārlaulības bērnu nosauc par fantāziju (2)

Foto - LetaFoto - Leta

Nesen sabiedrībā izskanēja runas, ka romantiskas attiecības vieno dziedātājus Andri Ērgli (34) un Anniju Putņiņu. Neilgi pēc tam žurnāla “Kas Jauns” redakcija saņēma vēstuli, kurā minēts, ka patiesībā dziedātāju joprojām vienojot attiecības ar smiltenietei Zani Megni (29), kura ir jauniešu kora “Lido” menedžere. Vēl vairāk – abiem gaidāms kopīgs pēcnācējs.

Jau gada sākumā žurnāls “Kas Jauns” rakstīja par īpaši tuvajām abu attiecībām vairāku gadu garumā. Tolaik Andris Ērglis atzina, ka abi esot ļoti labi sirdsdraugi un viņš joprojām ir precējies ar savu divu bērnu māti Kristīni Ērgli.

Šobrīd gan Andris Ērglis, gan Zane Megne atklāj, ka izskanot pirmajām runām par abu romantiskajām attiecībām abi tās uztvēruši ar humoru, bet šoreiz situācija ir nopietnāka. Žurnālā Zane atklāj: “Mums ar Andri tiešām ir ļoti cieša draudzība. Viņš man ir viens no tuvākajiem draugiem. Andris pie manis ciemojas, regulāri uzturam kontaktu telefoniski. Tā kā nodarbojos ar menedžmentu, mums ir daudz dažādu pasākumu, kuros esam saistīti. Pateicoties darbam, pirms trīsarpus gadiem arī iepazināmies. Bet romantisku attiecību mums nav bijis..”

Zanei jau aptuveni pusotru gadu ir attiecības ar citu vīrieti, bet ziņas par mazuli viņa atsakās komentēt, piebilstot, ka šobrīd nav patīkami, ka viņai tiek piedēvēts romāns ar mūziķi. Arī Andris Ērglis no komentāriem šajā jautājumā atsakās, norādot, ka cilvēku fantāzijai un izdomām nav robežu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Var murgot, bet ja zaudē sajēgu, tad ir slikti! CERU, ka Andra sieva Kristīne ir gudra sieviete un neatļaus žurnālistu murgojumam postīt ģimenes laimi. Andris mīl savu sieviņu un bērnus, to zinu droši. Viņš ļoti sirsnīgi runāja par savu ģimeni. Pats Andris ir atvērts cilvēks labestībai, tādēļ NEVAJAG MELOT!? PATS ZINU ŠOS MELUS, ESMU BAUDĪJIS… MANA SIEVIŅA IR SIEVIETE AR LIELO BURTU – TIC MŪSU MĪLESTĪBAI UN JAUKŠANĀS MŪSU ĢIMENĒ NESA VIENĪGI VILŠANOS ĀRDĪTĀJOS.KOPĀ ESAM JAU 49 LAULĪBAS GADUS.

  2. nē, nu var jau žurnālu taisītājus saprast – vasaras laiks, visi atvaļinājumā, kaut kas jāsaraksta ir, vieta lapā jāaizpilda. bet nevajadzētu tomēr drukāt akurāt pilnīgi visus dzēruma vai ārprāta murgus , ko kāds šiem atsūta.

Draugiem Facebook Twitter Google+