×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
31. augusts, 2016
Drukāt

Dziedātājs Kriss Brauns aizturēts par vardarbības draudiem ar ieroci

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Amerikāņu R&B dziedātājs Kriss Brauns otrdien tika aizturēts Losandželosā aizdomās par vardarbības draudiem ar nāvējošu ieroci, paziņoja policija.

Policija ieradās Brauna mājā pēc tam, kad kāda sieviete naktī bija piezvanījusi policijai un lūgusi palīdzību, jo Brauns tēmējis uz viņu ar šaujamieroci.

27 gadus vecais Brauns vairākas stundas nelaida policistus savā mājā, sakot, ka viņiem vajadzīgs kratīšanas orderis.

Policija galu galā aizturēja Braunu un aizveda uz iecirkni, kā arī pārmeklēja viņa māju, lai atrastu ieroci.

Brauns pirms aizturēšanas atspoguļoja konfliktu ar policiju sociālajā tīklā “Instagram”, ievietojot tajā vairākus videoierakstus, kuros pasludināja sevi par nevainīgu un žēlojās par policijas uzmācību.

“Lai veicas. Kad jūs saņemsiet orderi .. jūs ienāksiet šeit un neko neieraudzīsiet, jūs idioti,” sacīja Brauns, vēršoties pie policijas vienā no šiem videoierakstiem.

Viņš arī pauda atbalstu kustībai “Black Lives Matter” (“Melno dzīvības ir svarīgas”) pret policijas brutalitāti, sakot: “Jūs, policija, esat visļaunākā banda pasaulē.”

Brauns, kurš bija iekļuvis ASV singlu topā ar dziesmām “Run It!” un “Kiss Kiss”, arī agrāk nonāca konfliktos ar likumu.

2009. gadā viņš tika notiesāts par savas toreizējās draudzenes popdziedātājas Rianas piekaušanu, kuras dēļ Riana nevarēja ierasties uz “Grammy” balvu pasniegšanas ceremoniju.

2014. gadā Brauns pavadīja vairākus mēnešus cietumā par vardarbības draudiem, ar kuriem bija pārkāpis nosacītas atbrīvošanas nosacījumus. Viņa nosacītās atbrīvošanas termiņš beidzās 2015. gadā, bet pašlaik Braunu sūdz tiesā viņa bijušais menedžeris, kuram Brauns esot iesitis pa seju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+