Apbrīno

Dziesma, kuras dēļ sakāvās Busulis un Sējāns! Viss jaunākais par “X Faktoru”3

Publicitātes foto

Nedēļas sākumā “Skaties.lv” rīcībā nonāca nelāgs video, kurā iemūžināts Intars Busuļa un Reiņa Sējāna strīds – abi saplūcās it kā tāpēc, ka nav varējuši vienoties par savas ”X Faktora” kopdziesmas ”Tu esi labākais” klavieru akordiem. Pusfinālā abi kāpa uz ”X Faktora” skatuves jau atkal kā draugi.

”Mēs esam skatuves mākslinieki, un mēs nedrīkstam dūrēm vicināties. Tā bija cīņa,” taisnojās Busulis. ”Mūzika, tā ir tāda smalka lieta. Tur dūrēm nav vietas. Mēs vienkārši klupām viens otram krāgā,” papildināja Sējāns.

Pusfinālu atklāja Arturs ar “Hurts” dziesmu “Stay”, tad sekoja “Tautumeitu” uznāciens, kurā grupas dalībnieces izpildīja Serdžio Mendeza un “Brasil 66” dziesmu “Mas Que Nada”, pēc tam uzstājās Līga ar “Turaidas roze” dziesmu “Svētku diena”, bet pirmo apli noslēdza Adriana ar Britnijas Spīrsas dziesmu “Baby one more time”. Otrajā pretendentu uznācienā Arturs izvēlējās izpildīt Imanta Kalniņia dziesmu “Elpo”, bet “Tautumeitas” ar dziesmu “Neviens mīļi tā nebrauca”. Līga uzrunāja ar kantrī mūzikas leģendas Dollijas Pārtones (Dolly Parton) dziesmu “Jolene”, savukārt Adriana izpildīja Jāņa Stībeļa dziesmu “Tikai Tev”.

FOTOGALERIJA- ŠOVA AIZKULISĒS!

26. novembra ”X Faktora” telefona balsojums bija īpaši izšķirīgs, jo vienam no četriem dalībniekiem šovs beidzās tieši pirms lielā fināla. Šoreiz noskaidrojās, ka glābējdziesma bija jādzied grupai “Tautumeitas” un Adrianai Miglānei. Intars Busulis lēma, ka durvis pirms sapņa par uzvaru šovā aizcērtas “Tautumeitām”.

Finālā iekļūst Līga Rīdere, Arturs Gruzdiņš un Adriana Miglāne.

LA.lv