×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
1. janvāris, 2014
Drukāt

Dziesminieks Dimiters skumjās par latu sacer ironisku balādi (48)

Ekrānuzņēmums no videoEkrānuzņēmums no video

Dziesminieks Kaspars Dimiters nepriecājas par pāreju uz eiro – lata piemiņai viņš sacerējis sērīgi kritisku balādi par naudas maiņu.

Pievienot komentāru

Komentāri (48)

 1. dziesminiekam Dimiteram-vajadzētu zināt, ka vārdi spēj materializēties, nevag piesaukt slikto, drūmo, bet dziedāt, dzejot par veiksmi, panākumiem, laimību u.t.t.

 2. Vērīgais Latvijā Atbildēt

  1940.g. iebruka no austrumiem boļševiku ordas,slepkavoja sūtija uz sibiriju.Tagad okupantu pēctečiem
  un viņu zābaklaižām nepatīk K.Dimitera uzskati un domas. Latvija tika izlaupīta komunistu vadībā.

 3. «Евразийский Союз – это Восточный фронт, где нет содомитов и нелюдей»
  Латвийский бард Каспарс Димитерс в интервью «NewsBalt» призвал латышей объединиться с русскими – во имя спасения детей.

 4. kas šo čīkstuli vairs klausaās…
  nodevējs, kas savu pēcpusi atdevis Lindermanam…

 5. kults, tomēr, arī ir MAMONAS KULTS…(labāk ir nepieķerties nevienai naudai – tā ir istā brīvība!)
  Novēlu Dimiteram naudu VIENMĒR ATDOT, ATDOT,ATDOT…, nevis ņemt, ņemt, ņemt…, tad nebūs jāsēro! Amen.+

 6. Vai Lindermans arī piedalījās dziesmas ierakstā?

 7. mazak naudiet vairak dariet

 8. Malacis, Kaspar! Dziesma ir vietā, atšķirībā no mākslīgi glorificētajiem eiro pasākumiem un sajūsmas pilnajiem eiro ieviešanas aprakstiem.
  Dziesmas teksta kontekstā ienāca prātā tas, ka tagad latviešu vietā būs(-im) eirvieši. It īpaši īstenie eirvieši būs tie, kas tik ļoti mīl un atbalsta visu “eiropeisko” un eiro. “Paldies” eirValdim, eirVilkam un eirvaldībai!

 9. Kasparam ir ļoti kolosālas dziesmas.Viņam vajadzētu sacerēt dziesmas nevis līst politikā.Viņa pēdējā laika aktivitātes aiz “cīņu pret homoseksuālisma propogandu”slēpj kāda patiesos iemeslus ar Kaspara ziņu vai nesaprašanu propogandēt Krievijas politiku ,heroizēt PSRS laikus un pašreizējo Putina Krieviju,demonizēt rietumu civilizāciju utt.Gribētu saprast vai tas ir aiz nesaprašanas(negribu teikt-muļķības),vai materiālu interešu dēļ.

 10. Laikam ampelmanis pamodies…?

 11. Laiki ir mainiijushies. Vai muusu trubaduurs galu galaa grib rubli?

 12. Dimiters varētu drīzāk skumt par latviešu valodas nožēlojamo stāvokli Latvijā. Tā skaitās “oficiālā valoda”, bet priekš oficiālas valodas tā ir tiešām pabērna lomā. Man arī patiktu, ja būtu lats un visi pārējie īsti neatkarīgas valsts atribūti — kā tas bija 1930os gados. Bet pasaule ir mainījusies. Atteikšanās no lata ir maza cena ko maksāt, lai mēs justos mazliet drošāki no otrreizējas Krievijas agresijas un okupācijas.

  • Ko tu te murgo, “brāli teodor”????? Kāda “maza cena”, par ko??? Kāda Krievijas “okupācija”, ja tā dēvētais “austrumu kaimiņš” jebkurā izpratnē jau sen un tālu ir priekšā šai pašreizējai Muļķu Zemes SILES “valstij”?????? Priekš kam Krievijai varētu būt vajadzīga šī politekonomiski nožēlojami atpalikusī “valsts” un tajā veģetējošā garīgi impotentā sabiedrība???

   Savu **, ieskaitot arī verdzisko padevību “jevropas priekšniecībai”, censties attaisnot ar “no netīra pirkstiņa izsūkātām” pasaciņām par “drošības cenu”, “otrreizēju agresiju un okupāciju” un taml. glupībām ir vienkārši stulbi un patoloģiski kretīniski. Nu, patiešām: Muļķu Zeme, XXI gadsimts.

   • Profil, kādam jābūt naidam vai aprobežotībai, lai šo visu uzrakstītu!
    Laimīgu visiem Jauno gadu!

    • Pilnīgi noteikti, ka tev ir taisnība – kādam gan jābūt šāda “teodora” un taml. radījumu naidam vai aprobežotībai, lai šo visu uzrakstītu! T.sk. – arī lai censtos attaisnot savas Tēvzemes Latvijas nacionālās valūtas LATA labprātīgu iznīcināšanu, pie tam vēl – pašiem “latv(ĀN)iešiem” savām rokām?!???! Bet – tas ir jājautā tiem ībļiem, kas ko tamlīdzīgu atļaujas.

     Laimīgu Jauno gadu visiem tiem, kuri patiešām var atļauties sevi uzskatīt par sakarīgi smadzeņot spējīgiem un taml. Normāliem Cilvēkiem!

 13. Viņš jau no zēna gadiem tāds neizdevies ar noziedznieka tieksmēm. No atbildības un cietuma izdevās izvairīties, nu tā, ar blatu, kā toreiz teica.

  • tava “neizdevusies” autobiogrāfija nevienam neinteresē. Pievaldi savas “noziedzīgās tieksmes” un pietaupi savus murgus saviem sugas biedriem.

 14. Paldies Kasparam! Tieši tādas sajūtas pārņem arī mani, liekot makā pirmos JEVREJUS. Kārtējā andelmaņu uzvara.

 15. Kā piegriezies šitas gaudulīgais neveiksminieks! Vienmēr tikai pagausties. Mazak par saviem Jēzuļiem, gejiem būtu domājis, un sācis vienreiz strādāt, tad arī dzīvē ko būtu sasniedzis. ..

 16. Vārdi jau patiesi un te nebūtu jāizsaka savas domas par cilvēku….

 17. Cienītais mākslinieks bija neapmierināts arī tajā laikā, kad bija lati. Precīzāk – viņš nekad nav apmierināts un te nu valūtas maiņa nav pie vainas. Viņš vienkārši ienīst visu pasauli un cilvēkus.

 18. Diemžēl nepatīk nekas, kas saistīts ar Dimiteru. Necienu viņu kā cilvēku un nejūtu vajadzību pēc viņa dziesmām. Man personīgi šis cilvēks ir nulles variants.

 19. Diez vai Dimiters ar šo gaudošanu paliks bagātāks. Latus nopelnīt neprata, tagad atkal kreņķi eiro dēļ, vai maz zārkam sanāks, kad būs vajadzīgs?

  • Diez vai KODE ar savu .. paliks bagātāka. Latus nopelnīt neprata, tagad atkal kreņķi eiro dēļ, vai maz zārkam sanāks, kad būs vajadzīgs?

 20. Vai tad kaut kas paliks labāk, pārejot uz eiro? Ne obligāti. Bet lai mums būtu Eiro, ir jāizpilda dažādi ES nosacījumi, arī 144 miljoni būs jāiemaksā ES stabilizācijas mehānismos. Kur dabūsim tādu naudu? Par Eiro tautu vajadzēja informēt savlaicīgi – tad, kad bija referendums par iestāšanos ES. Pēc Eiro ieviešanas cenas varētu turpināt izlīdzināties – pieaugt. Bet vai algas arī izlīdzināsies? Izskatās, ka mēs tikai sarežģījam savu situāciju.

 21. Viss pasaule attistas un iet uz prieksu. Ja mes butu bagata valsts un varetu pasi sevi uzturet,tad protams,saglabatu savu naudas zimi. Bet,godmana un visu parejo vaditaju laikos viss ir izlaupits,sakas ar prihvatizaciju.Mums nav neka,neviena fabrika,rupnicas,nav mums vairs mezu.Ka ,mes varam dzivot,ja mums neaizdod,vai nepalidz ar naudu,ka.?Vienotai eiropai,ir jabut ari vienotai naudai,nekas jau nav noticis. Ko ta turas pie ta lata?Mes tacu visi gribejam eiropa,gribejam braukat pa pasauli,gribejam visur stradat,bet naudu,to ne.Kapec.Civilizacija attistas ,mums tas jasaprot.Un to veci dimiteru,jau sen vajadzeja ievietot psihene,ne tikai tapec ka vins divains,bet ari raksta visadas ,sausmigas mulkigas lietas.vins ir ipatnis jau no bernibas..Aksts

  • Tādu ākstu dēļ kā Jūs, jau Latviju arī pazaudējām. Lai notiktu tā Jūsu daudzinātā attīstība, ir vajadzīgi mazattīstīti donori, bet tas jau Jums būs par grūtu… Labi derat, lai Jūs izmantotu…

 22. jo mazāk pūļu un darba valsts veidošanā un sakārtošanā ielicis, jo skaļāk gaudo.

  • Valsts tā sakārtota, ka visa ir izkārtota pa tukšām un atstātām un pamestām mājām Latvijas laukos, un simtiem tūkstošiem aizbraukušo prom no Latvijas. Tur tiešām Kaspars Dimiters nav savu roku pielicis. Viņš tikai izdzied to patiesību, kas ļoti nepatīk “īstenajiem valsts sakārtotājiem”, kas tik ļoti mīl Latviju, ka ir aizmirsuši par savu tautu, kurai ir jābēg prom no šīs sakārtotās valsts.

  • tava paškritika nevienu neinteresē vispār. Aizver savu šņukuru, ..

 23. Ko tu stulbam padarīsi….

Draugiem Facebook Twitter Google+