×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
29. jūnijs, 2016
Drukāt

Dziesmu spēle “Muļķe sirds” – vasaras vērienīgākais projekts brīvdabas estrādēs

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“Muzikālā teātra 7” jaunā brīvdabas izrāde – dziesmu spēle MUĻĶE SIRDS solās būt vērienīgākais vasaras uzvedums uz Latvijas estrādēm, pirmizrādi piedzīvojot 22. jūlijā Saulkrastos. Līdzās iespaidīgajai skatuves uzbūvei tiks izmantoti trīs videoekrāni, projekcijas, gaismu efekti, bet uz skatuves dziesmās un dejās satiksies profesionāli dziedātāji, aktieri, mūziķi un dejotāji.

Sākoties aktīvam mēģinājumu procesam, noslēdzies darbs studijā un šonedēļ Latvijas Radio staciju fonotēkas tiek papildinātas ar tautā labi zināmām dziesmām no izrādes jaunās un neierastās Jura Kristona aranžijās. Dziesmu spēles tituldziesma „Muļķe sirds” tagad skan latinos ritmos, savukārt draiskā „Nāc, ak, nāc!” Līgas Robežnieces sniegumā ieguvusi īsti latgalisku temperamentu.

Pirmo reizi teātra trupā piedalās popgrupa „Tirkizband”, kuras dalībnieki ne tikai dziedās, bet arī kopā ar aktieriem un dejotāju grupu horeogrāfa Alberta Kivlenieka vadībā izdzīvos sižeta mīlas līkločus. Izrādes scenogrāfs Jānis Jansons, kostīmu māksliniece Šeila.
„Muļķe sirds” idejas autors un režisors ir ilggadēji „Muzikālajam teātrim 7” uzticīgais Voldemārs Šoriņš, un viņa vadībā krāsaino sižeta virpuli izdzīvos dziedātāji Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Andris Daņiļenko, Līga Robežniece, aktieri Zigurds Neimanis, Zane Jančevska, Zane Burnicka, akordeonists un komponists Valdis Zilveris un komiķe Jolanda Suvorova.
Izrāde aizraus ikviena vecuma skatītāju un būs skatāma astoņās pilsētās – Saulkrastos (22. jūlijā), Valmierā (29. jūlijā), Tukumā (30. jūlijā), Jelgavā (5. augustā), Alūksnē (6. augustā), Madonā (13. augustā), Siguldā (19. augustā) bet izrāžu tūres noslēgums Kuldīgā (20. augustā). Lai izteiksmīgāk izbaudītu skatuves gaismas šova elementus un video projekcijas, uzveduma sākuma laiks sakritīs ar vakara krēslas iestāšanos.Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+