×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
4. aprīlis, 2013
Drukāt

Dziesmu svētkiem kopumā piedāvās 58 tūkstošus biļešu

foto - Letafoto - Leta

Uz vasarā gaidāmajiem dziesmu svētkiem kopumā tiks piedāvātas 58 tūkstoši biļešu, ceturtdien intervijā LNT sacīja Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore Dace Melbārde.

“Mēs, protams, ceram, ka izpārdosim visus pasākumus,” sacīja Melbārde.

Par biļetēm plāno iekasēt 270 tūkstošus latu. XXV Vispārējie latviešu dziesmu  un XV deju svētki notiks no 30. jūnija līdz 7. jūlijam. Svētku programmu kopumā veido 51 pasākums ar vairāk nekā 62 norisēm.

Jau ziņots, ka biļešu tirdzniecība sāksies sestdien, 6. aprīlī.

Internetā biļetes sāks tirgot stundu vēlāk nekā “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Dziesmu svētku biļetes visās “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās sāks pārdot 6. aprīlī pulksten 11 neatkarīgi no tā, cikos katra konkrētā tirdzniecības vieta sāks darbu, bet internetā mājaslapā www.bilesuparadize.lv biļešu tirdzniecība uz dziesmu un deju svētku pasākumiem sāksies pulksten 12.

Dārgākās biļetes  – par 30 latiem – būs par vietu svētku dalībnieku gājiena tribīnē un uz dziesmu svētku noslēguma koncertu “Līgo!” Mežaparka Lielajā estrādē, savukārt lētākās biļetes būs uz noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu Mežaparkā un deju lieluzveduma ģenerālmēģinājumu “Daugavas stadionā”  – par tām būs jāšķiras no viena vai trim latiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+