Dabā
Laika ziņas

Dziesmu svētku noslēguma diena Rīgā būs saulaina un pavēsa0

Foto – LA.lv

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku noslēguma koncertā Mežaparkā būs līdzīgi laikapstākļi kā iepriekšējās dienās – gaidāms sauss un pavēss laiks, jo pūtīs spirgts vējš, prognozē sinoptiķi.

Debesis būs skaidras vai ar nelielu mākoņu daudzumu. Sadziedāšanās nakts gaitā debesis var apmākties, nav gaidāmi ievērojami nokrišņi.

Latvijā maksimālā gaisa temperatūra gaidāma no +17..+18 grādiem Kurzemes rietumkrastā un Vidzemes piekrastē līdz +24..+25 grādiem Sēlijā un Latgalē, prognozē sinoptiķi.

Mākoņi daļēji segs Latvijas debesis, vietām – galvenokārt valsts galējos austrumos – īslaicīgi līs, iespējams arī pērkona negaiss.

Ziemeļrietumu vējš brāzmās pūtīs ar ātrumu līdz 8-13 metriem sekundē.

Rīgā svētdien saglabāsies sauss laiks, sauli brīžiem var aizsegt mākoņi. Pūšot mērenam ziemeļrietumu vējam, brāzmās līdz 12 metriem sekundē, gaiss iesils līdz +18 grādiem pilsētas ziemeļos un +21 grādam dienvidos.

Koncerta sākumā ziemeļrietumu vējš brāzmās pūtīs līdz 11 metriem sekundē un gaisa temperatūra būs +17 grādu, nakts gaitā vējš kļūs nedaudz lēnāks un gaiss atdzisīs līdz +14 grādiem.

Iepriekšējo svētku noslēguma koncertā – 2013.gada 7.jūlija vakarā – gaisa temperatūra Rīgā bija nedaudz augstāka un vējš – lēnāks.

LA.lv