Kultūra
Kultūrpolitika

Dziesmu svētku rīkotājus neapmierina “Biļešu paradīzes” skaidrojums0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto – Timurs Subhankulovs

Latvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) 22. martā saņēmis SIA “Biļešu paradīze” skaidrojumu uz LNKC marta sākumā sastādītajiem aktiem un vēstuli “Par skaidrojuma sniegšanu”, tomēr uzskata to par nepietiekamu, tādēļ uzaicinājis uzņēmumu uz sarunām, informē svētku rīkotāju pārstāve Inga Vasiļjeva.

“Šobrīd Svētku rīkotājs rūpīgi analizē SIA “Biļešu paradīze” skaidrojumus. Pagaidām šie skaidrojumi “Biļešu Paradīzes” pārkāpumus neattaisno. Mēs redzam, ka biļešu pakalpojuma sniedzējs ir pieļāvis noslēgtā līguma pārkāpumu un iekasējis neatļautu papildu komisijas naudu (interneta veikala lietošanas maksu) pretēji iepirkuma tehniskās specifikācijas un līguma nosacījumiem,” akcentē Svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

“Biļešu paradīze” uz sarunām uzaicināta 9. aprīlī, bet līdz tam LNKC izvērtē četrus turpmākās rīcības modeļus: sarunu ceļā panāktu vienošanos, līgumsoda piemērošanu, vienpusēju atkāpšanos no līguma, vai arī galējā gadījumā – vēršanos tiesā pret pakalpojumu sniedzēju.

Atkarībā no 9. aprīļa pārrunu rezultātiem LNKC lems par piemērotāko rīcības plānu, lai Svētku apmeklētājiem nodrošinātu biļešu apkalpošanu augstā kvalitātē un efektīvi aizstāvētu biļešu pircēju intereses.

Saistītie raksti
LA.lv