×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
28. jūnijs, 2013
Drukāt

Dziesmu un deju svētku dalībnieki vilcienos varēs braukt bez maksas

foto - Letafoto - Leta

XXV Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku dalībnieki Rīgas pilsētas robežās svētku laikā bez maksas varēs braukt vilcienos, to paredz dzelzceļa pasažieru pārvadātāja “Pasažieru vilciens” (PV) un svētku rīkotāju noslēgtais pārvadājumu līgums, aģentūru BNS informēja PV pārstāve Jana Priedniece.

Lai izmantotu bezmaksas braucienu iespējas, svētku dalībniekiem būs jāuzrāda sava identifikācijas karte vilciena biļešu kasēs, vai pie vilciena konduktora. Pēc tam svētku dalībniekiem tiks izsniegta tā sauktā “nulles biļete”. Tiesa, PV uzsvēra, ka tā būs derīga tikai kopā ar dziesmu svētku dalībnieka identifikācijas karti.

Tikai dziesmu svētku dalībnieka identifikācijas kartes uzrādīšana kontrolieriem bez nulles biļetes nedod tiesības bez maksas braukt.

Katram braucienam “nulles biļete” būs jāsaņem atsevišķi. Šāda kārtība noteikta, lai precīzi varētu uzskaitīt pasažierus – dziesmu svētku dalībniekus, kuri izmantos vilcienu satiksmi.

Ar Dziesmu svētku dalībnieku „nulles biļetēm” varēs braukt maršrutos Rīga-Babīte-Rīga, Rīga-Tīraine-Rīga, Rīga-Dārziņi-Rīga, Rīga-Jugla-Rīga un Rīga-Ziemeļblāzma-Rīga. Pārējos maršrutos “nulles biļete” nebūs spēkā.

XXV Vispārējie latviešu dziesmu un XV deju svētki notiks no 30. jūnija līdz 7. jūlijam. Svētku programmu kopumāveido 51 pasākums ar vairāk nekā 62 norisēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+