Kultūra
Kultūrpolitika

Dziesmu un deju svētku dalībnieki februārī varēs sākt reģistrēties elektroniski2

Foto – Timurs Subhankulovs

Šogad Dziesmu un deju svētku dalībnieki pirmo reizi tiks reģistrēti elektroniski, un tas notiks laikā no 1. līdz 13. februārim, portālu la.lv informēja svētku rīkotāji.

Otrdien, 30. janvārī, Dziesmu un deju svētku organizatori kopā ar informācijas tenoloģiju uzņēmumu SQUALIO un SIA “Rīgas Karte” iepazīstinās Svētku koordinatorus no 118 pašvaldībām ar XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku jaunievedumu – dalībnieku elektronisku reģistrāciju: ātru, vieglu un mūsdienīgu veidu, kā nodot Svētku rīkotājiem nepieciešamos datus daudzfunkcionālas Dalībnieka kartes izveidei.

Svētku rīkotāji aicina dalībniekus sagatavot nepieciešamo informāciju – e-pastu vai mobilā tālruņa numuru, kurš tiek lietots ikdienā, fotogrāfiju augšuplādei (seja ir centrā, nav aizsegta, gaišs fons, skatiens vērsts kamerā, attēlā nav citu personu un/vai priekšmetu, 460 x 575 pix, 5 MB max, formāts “jpg”). Dalībniekiem būs jānorāda visi kolektīvi, kuru sastāvā plāno piedalīties Svētkos, kā arī jāatzīmē primārais kolektīvs, kura nosaukums tiks rakstīt uz Dalībnieka kartes.

Saistītie raksti

Gaidāmo Svētku Dalībnieku karte būs daudzfunkcionāla – tā kalpos gan kā dalībnieka identifikācijas dokuments, gan kā dalībnieka ikdienas neatņemama sastāvdaļa, jo ar to varēs bez maksas izmantot Rīgas sabiedrisko transportu, saņemt ēdināšanas pakalpojumus Svētku norises vietās, iekļūt mēģinājumu un koncertu norises vietā.

Elektronisko dalībnieku reģistrācijas sistēmu bezmaksas, kļūstot par Svētku ziedotāju, izveidojis informācijas tehnoloģiju uzņēmums SQUALIO atvērtās privātās iniciatīvas “CultureTech: 100 labākie risinājumi Latvijas kultūrai” ietvaros.

LA.lv