×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
10. marts, 2013
Drukāt

Dziesmu un deju svētku laikā plāno uzstādīt lielos ekrānus ārpus svētku norises vietām

foto - Letafoto - Leta

Interese par vasarā gaidāmo dziesmu svētku biļetēm ir milzīga, tādēļ, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu sekot līdzi svētkiem, tiks uzstādīti arī lielie ekrāni ārpus koncertu norises vietām, par iecerēm pastāstīja kultūras ministre Žaneta Jaunzeme-Grende (Nacionālā apvienība).

“Pieprasījums pēc biļetēm ir milzīgs. Mēģināsim skatīties alternatīvas iespējas tiem, kas nevarēs tās nopirkt,” sacīja ministre, kura sestdien piedalījās NA kongresā, stāstot biedriem par paveikto.

Šādi ekrāni tikšot uzstādīti Mežaparka Zaļajā teātrī, kā arī Esplanādē.

Jaunzeme-Grende arī informēja, ka pēc svētkiem tiks sarīkota konference, lai izvērtētu visas norises pēc būtības, “visu, kas šķitis nepareizs”. Šādas izvērtēšanas mērķis būtu palīdzēt izveidot Latvijas simtgades svētku programmu, lai “svētki būtu tādi, kā vēlamies”.

“Bieži runājam, ka repertuārs nav tāds. Šogad esam nolēmuši visu to, kas šķiet nepareizi, apkopot konferencē, lai, sagaidot Latvijas simtgadi, būtu viss tā, kā to vēlamies. Liksim kopā un skatīsimies, ko uzlabot, lai simtgades svētki būtu tādi, kā vēlamies,” teica kultūras ministre.

Biļetes uz vasarā gaidāmajiem dziesmu svētkiem “Biļešu paradīze” sāks tirgot 6. aprīlī, un viens cilvēks varēs nopirkt ne vairāk kā astoņas biļetes. To cena būs amplitūdā no viena līdz 30 latiem.

XXV Vispārējie latviešu dziesmu un XV deju svētki notiks no 30. jūnija līdz 7. jūlijam. Svētku programmu kopumā veido 51 pasākums ar vairāk nekā 62 norisēm.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+