×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
31. janvāris, 2017
Drukāt

Dziesmu un deju svētku mākslinieciskā padome apspriedīs deju lieluzveduma koncepciju

dejotaji14

Ceturtdien, 2. februārī, sasaukta Dziesmu un deju svētku Mākslinieciskā padome, kuras kompetencē ir sniegt atzinumu arī sagatavotajai deju lieluzveduma koncepcijai un mākslinieciskajiem risinājumiem, aģentūru LETA informēja Kultūras ministres Daces Melbārdes (VL-TB/LNNK) padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos Ginta Bormane.

Tāpat viņa norādīja, ka šodien plānotā Melbārdes, Latvijas Nacionālā kultūras centra (LNKC) vadības un Deju lieluzveduma “Māras zeme” radošās grupas tikšanās ar deju virsvadītājiem norisinājās pirms nedēļas 24. janvārī. Tikšanās laikā 29 deju apriņķi un to virsvadītāji izteica viennozīmīgu atbalstu lieluzvedumam “Māras zeme” un tā mākslinieciskajai grupai.

Jau ziņots, ka pastāvēja iecere nākamajos Dziesmu un deju svētkos, kas norisināsies 2018. gadā no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, līdztekus jau ierastajiem svētku pasākumiem organizēt latviešu tautastērpu skates uzvedumu. Šā brīža svētku iecere paredz, ka skatītājiem tiktu piedāvāts apmeklēt kopumā trīs deju lieluzveduma “Māras zeme” un trīs svētku noslēguma koncerta “Zvaigžņu ceļā” priekšnesumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+