Kultūra
Mūzika

Dziesmu un deju svētkus Ķīpsalā ieskandinās divi vērienīgi koncerti0

Publicitātes foto

Pirms pašiem Dziesmu un deju svētkiem, 29. un 30. jūnijā, Ķīpsalā griezīsies divi vērienīgi un deju koncerti, kurus iestudējuši deju lieluzveduma “Māras zeme” veidotāji, informē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Inese Libere.

29. jūnijā uz aizraujošu, emocionāli bagātu un oriģinālu deju uzvedumu “Brīdis pirms” ielūdz tautas deju ansamblis “Teiksma”. Savukārt 30. jūnijā ar krāšņu, iespaidīgu koncertu “20 gadi dejā!” jubileju atzīmēs mūsdienu deju grupa “Buras”.

“Koncerti būs ļoti skaisti, un tie ieskandinās Dziesmu un deju svētkus pie mums – Ķīpsalā. Uzvedumu “Brīdis pirms” ir iestudējuši deju lieluzveduma “Māras zeme” veidotāji – horeogrāfs Jānis Ērglis un režisors Reinis Suhanovs. Savukārt ar “Buru” koncertu svētkus esam sarūpējuši visiem tiem, kam patīk mūsdienu deja,” pauda “BT 1 Music” producents Viesturs Tīle.

Deju uzvedums “Brīdis pirms” ir dinamisks deju uzvedums, kas piedāvā ielūkoties noslēpumainajā aizkulišu pasaulē, ļaujot līdz ar dejotājiem izdzīvot ģenerālmēģinājumā valdošās emocijas un piedzīvot kopīgo darbu koncerta tapšanā. Tērpu piemērīšana, iesildīšanās pirms dejām un komiskas sadzīves situācijas – to visu asprātīgā veidā dejās izstāsta viens no vadošajiem tautas deju ansambļiem “Teiksma”.

Galerijas nosaukums

Savukārt deju grupas “Buras” koncertā “20 gadi dejā!” būs skatāmi aizraujošākie deju uzvedumu fragmenti, pašu dejotāju iemīļotākās dejas un jauniestudējumi laikmetīgās dejas, hiphopa un breika stilā. Koncertu košāku padarīs iespaidīgas dekorācijas no vairāk nekā 6000 origami elementiem, kā arī krāšņs gaismu šovs. Stilistiski daudzveidīgajā koncertā piedalīsies viss kuplais deju studijas “Buras” sastāvs – vairāk nekā 140 dejotāju vecumā no 8 līdz 35 gadiem.

Galerijas nosaukums

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīzes” kasēs un Ķīpsalas hallē. Biļešu cenas uz katru no koncertiem no 6,50 līdz 15 eiro..

LA.lv